Як усунути помилку пакета Windows Installer в iTunes

Для коректної роботи з комп’ютером Apple на ньому повинна бути встановлена ​​програма iTunes. Але що робити, якщо при установці iTunes у вас виникає помилка пакета Windows Installer? Про те, як виправити цю неполадку і як усунути її причини, піде мова в нашій статті.

Як усунути помилку пакета Windows Installer в iTunes

Метод усунення помилки пакета Windows Installer в iTunes.

У чому причини збою

Зазвичай даний збій пакета, через якого iTunes не встановлюється, пов’язаний з Apple Software Update. Ця програма відповідає за своєчасне оновлення всіх додатків від Apple.

способи усунення

Давайте розберемося, чому виникає помилка пакета Windows Installer при установці iTunes і як її усунути:

  1. Перезавантаження системи. Якщо у вас не хоче встановлюватися Айтюнс через цю неполадки, то насамперед треба перезавантажити комп’ютер. Дуже часто цей спосіб допомагає у вирішенні проблеми.
  2. Чистка реєстру від Apple Software Update. Перейдіть в «Панель управління». У верхній частині екрану виберіть тип перегляду «Дрібні значки». Зайдіть в «Програми та засоби». Зайдіть в «Програми та засоби»Якщо у вікні ви бачите Apple Software Update, то видаліть цю утиліту. Далі викличте вікно команд натисканням комбінації клавіш Win + R. У даному вікні введіть команду «regedit». Запуск команди «regedit»Тепер на екрані ви побачите реєстр Віндовс. Натисніть Ctrl + F для виклику рядки пошуку. У ній введіть Apple Software Update. Тепер знайдіть і видаліть всі дані, пов’язані з цією програмою. Після цього перезавантажте ПК і спробуйте здійснити повторне скачування Айтюнс. Дуже часто це допомагає позбутися від несправності Айтюнс.
  3. Перевстановлення Apple Software Update. Знову зайдіть в «Панель управління». Тип перегляду залишаємо «Дрібні значки». Переходимо в «Програми та засоби». Знаходимо Apple Software Update, клікаєм по ньому правою кнопкою мишки і вибираємо «Відновити». Після завершення даного процесу знову клікніть по цій утиліті правою кнопкою миші, але тепер вам треба вибрати пункт «Видалити».

Тепер треба зробити копію установника Айтюнс — iTunesSetup.exe, після чого її треба розпакувати. Найкраще для цих цілей використовувати WinRAR, про який можна прочитати більш докладно в інших статтях. Клацніть по копії правою клавішею мишки. У меню, натисніть на «Витягнути файли». Вкажіть шлях для розархівації. Після завершення цієї операції перейдіть до цієї папки. У ній треба знайти AppleSoftwareUpdate.msi. Запустіть і встановіть цю програму. Тепер перезавантажте комп’ютер і спробуйте заново завантажити Айтюнс.

Встановити Apple Software Update

Прочитавши статтю, ви дізналися, як позбутися від помилки пакета Windows Installer. Сподіваємося, що після прочитання у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector