Як уберегти екран смартфона планшета від подряпин і Пошкодження

екран сенсор фото
При купівлі будь-якого гаджета, користувач хоче, щоб девайс пропрацював як можна довше. І якщо перші 2-3 місяць кожен зі своїм гаджетом звертається дуже дбайливо, то після «випробувального періоду» йде все більше і жорсткіше спілкування зі своїм смартфоном. І найбільш часто в цій ситуації страждає, звичайно ж, екран. І сказати, що заміна екрану на будь-якому смартфоні надскладне завдання — не можна і в цьому Вас зможуть переконати фахівці з компанії srochnyi-remont.ru, але вартість самого екрану Вам обійдеться в копієчку. І тільки з цього ми наводимо невеликий список порад по роботі з сучасними девайсами.

1. Повсякденне використання

На всіх сучасних гаджетах екрани налаштовані на роботу з пальцями, деякі моделі підтримують стилус, докладніше про таких екранах і які з них є найбільш якісними, радимо почитати цей матеріал. Контакт з будь-яким іншим предметом може привести до появи на робочій поверхні подряпин, тріщин. Ручки, олівці, або будь-який інший аксесуар замість оригінального стилуса не рекомендується.

2. Ємність людини і електромагнітні поля

Всі дисплеї нових смартфонів ємнісні. Це означає, що вони будуть відгукуватися на будь-які зміни електромагнітного поля. З цього можна робити висновок, що не варто довго тримати пристрої біля телевізора, холодильника та інших побутових приладів з великою потужністю. Це може вплинути на роботу екрану.

3. Акуратність

Дисплеї розраховані на легкі і м’які дотику. Це особливо актуально для завзятих геймерів. Не варто з силою тиснути на кнопку, щоб машина їхала швидше. Таке звернення може привести до появи тріщин і продавлювання екрану. І не варто думати, що Ваш високотехнологічний Gorilla Glass витримає абсолютно все навантаження. Справа в тому, що скло може і не подряпатися (основна перевага), але ось сенсор після посилених дій буде вже не той. Особливо це стосується екранів великих розмірів.

анімація розбитий екран пальцем

4. Економія

Після виконання потрібних маніпуляцій зі смартфоном, найкраще відразу вимикати екран, натиснувши кнопку блокування апарату. Це дозволить зменшити витрату батареї і збільшити ресурс дисплея. Буде менша ймовірність того, що сенсор або підсвічування вийде з ладу.

5. Бронезахист пристрої

Купівля чохла і захисної плівки для пристрою істотно підвищить його збереження. Вони захистять від фізичних і механічних впливів екран і корпус гаджета. Захисна плівка допоможе зберегти дисплей цілим, якщо пристрій упаде, а також знизить шанс появи або поширення «павутинки» на екрані.

6. Ультрафіолет

Небажано залишати смартфон під вплив сонячних променів. Це призводить до перегріву пристрою і, якщо гаджет лежить «обличчям» вгору, до засвітитися пікселів екрану, що може вплинути на роботу передачі кольору і виходу з ладу матриці.

7. Частка дисплея

При використанні екран мажеться. Це можуть бути сліди від пальців, носіння гаджета в кишені, попадання вологи на дисплей. У таких випадках протирати екран слід вологою серветкою або ганчіркою. При протиранні не слід тиснути на дисплей, треба легкими рухами прати бруд з пристрою. Використання тканини грубого пошиття може залишити на екрані подряпини.

Звертатися з екраном гаджета треба акуратно. Це допоможе продовжити роботу пристрою і знизить витрати в разі поломки дисплея.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector