Як транслювати зображення з екрану iPhone або iPad прямо в YouTube

YouTubeGoogle анонсувала оновлення сервісу YouTube Live, яке додає в додаток YouTube для iOS-пристроїв можливість транслювати зображення з екрану iPhone, iPad або iPod touch. Під час прямого ефіру є можливість стрім відео через фронтальну камеру і звук через вбудований мікрофон.

Для того, щоб транслювати зображення з екрану iPhone, iPad або iPod touch в YouTube, потрібно мати на своєму каналі мінімум 100 передплатників. Якщо ви хочете транслювати ігровий процес, то доведеться обмежитися лише списком доступних додатків, таких як Modern Combat 5: Blackout, Timeline, Lumino City, Into The Dead і інші.

YouTube
Після того, як ви вибрали гру (зі списку доступних для трансляцій), можна починати прямий ефір. Для цього потрібно:

  1. Запустити програму;
  2. Знайти на екрані іконку «Live» і натиснути на неї, після чого вибрати «YouTube»;
  3. Ввести назву трансляції, вибрати її видимість (доступна всім або тільки по посиланню) і встановити її налаштування.

Зверніть увагу, що для проведення трансляції потрібно iOS-пристрій з 64-розрядним процесором. Це означає, що ви не зможете транслювати екран з ігровим процесом на таких пристроях, як iPhone 5, 5c або iPad 4.

Також компанія оновила інструменти для модерування коментарів в «живому» чаті, дозволяючи модераторам швидше приховувати повідомлення і блокувати користувачів. З’явилася автоматична система модерування, яка позначає потенційно проблемні повідомлення.

Серед нововведень виявилося і зменшення часу затримки стріму до «кількох секунд», що, за твердженням компанії, має полегшити взаємодію ведучого трансляцію з глядачами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector