«Теремок-ТВ» — безкоштовний додаток від найбільшого дитячого Youtube-каналу

«Теремок-ТВ» - безкоштовний додаток від найбільшого дитячого Youtube-каналу

Російська компанія XmediaDigital запустила дитяче додаток для iOS і Android — «Теремок-ТВ». У ньому користувачі можуть отримати безкоштовний доступ до мультфільмів і мультсеріалом виробленим компанією Xmedia і партнерами, а також підписатися на пакет «Діти +» з недорогий щомісячною платою. До кінця грудня 2018 у каталозі мобільних додатків буде доступно 40 мультсеріалів. Це кількість вибрано для тестування можливостей і інтересу до різними типами контенту, потім «Теремок-ТВ» буде розвиватися в залежності від потреб користувачів. Крім того, в планах компанії також є запуск розважальних та ігрових додатків по окремими брендам.

Теремок-ТВ

Одне з головних відмінностей «Теремок-ТВ» від інших дитячих програм — чітко визначена вікова аудиторія. Контент в додатку зібрано для дітей від 0 до 6 років і поділений між 7 розділами: «Вчимо букви і цифри», «Вчимо кольори і форми», «Пізнаємо світ», «Подорожі і пригоди», «Музика і танці», «Популярне »,« Каталог ». Крім того, сам інтерфейс і принципи роботи програми були створені таким чином, щоб навіть найменші діти могли самостійно використовувати його без обов’язкової допомоги з боку дорослих. Наприклад, в «Теремок-ТВ» немає полів для класичного текстового або голосового введення пошукових запитів — пошук серіалів або мультфільмів здійснюється наочно, за допомогою картинок героїв.

Теремок-ТВ

У додатку також є система нагород за перегляд навчальних відео, щоб у дітей був стимул дивитися не тільки розважальні мультфільми та серіали. Та й в цілому «Теремок-ТВ» повністю адаптовано під інтереси і вимоги найменшою аудиторії за рахунок використання великих елементів інтерфейсу, яскравих образів і достатку анімацій. А якщо в сім’ї кілька дітей, для кожного з них можна створити окремий профіль, щоб вони могли створювати власні каталоги улюбленого контенту.

Теремок-ТВ

Компанія XmediaDigital, розробник додатків «Теремок-ТВ», була заснована в 2006 році і зараз є сертифікованим агрегатором контенту для YouTube, Google play, iTunes, а також сама займається виробництвом дитячого контенту. У березні 2017 їх дитячий канал GetMovies поставив світовий рекорд по передплатникам — 10 млн. Глядачі мережі каналів компанії XMD можуть знайти мультфільми та дитячі шоу російського виробництва, такі як «Маша і ведмідь», «Фіксікі», «Ам Ном», «Малишарікі» , «Герої Енвелла» і багато інших. Крім того, на каналах представлені популярні іноземні мультсеріали такі як «Робокар Полі», «Тоботи», «Супер крила Джет». Так само на каналах опубліковані мультсеріали і серіали власного виробництва компанії XMD — «Жила-була царівна», «Вантажівка Пік» та інші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector