Google представила новий дизайн Gmail для iOS і Android

Gmail

Компанія Google представила оновлений дизайн мобільних додатків сервісу Gmail. Раніше аналогічне оформлення в стилі Material Design ll отримала веб-версія Gmail, хмарне сховище «Диск», «Календар» і «Повідомлення».

Як і в інших оновлених сервісах Google, в новому Gmail використовується шрифт Google Sans, повсюдне застосування білого кольору без тіней і круглі кнопки. Перемикач облікових записів перемістили у верхню панель, а плаваючу кнопку «+» залишили на колишньому місці, трохи змінивши в дизайні.

Gmail

Крім того, в додатках для iOS і Android можна буде переглядати вкладення, не відкриваючи листи окремо. Як і в веб-версії, користувачі будуть отримувати червоні попередження поруч з листами, якщо Google запідозрить в них фішинг.

Gmail

З’явиться і можливість настройки відстані між листами в стрічці — в режимах «За замовчуванням», «Комфортний» або «Компактний». Перший залишає між листами невеликий простір з кнопками для швидкого перегляду вкладень, другий схожий на список поточного інтерфейсу додатків Gmail, а третій — максимально скорочує відстань між листами і перетворює аватари відправників в чекбокс.

Оновлені програми Gmail для iOS і Android вийдуть найближчим часом для користувачів по всьому світу.

Завантажити для iPhone
Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector