Як створити завантажувальну флешку з Dr.Web

Напевно з вами траплялася ситуація, при якій ви так чи інакше втрачали доступ до комп’ютера. Зараження комп’ютера вірусами може привести до втрати доступу до важливих даних, що зберігаються на вашому ПК. Завантажувальна флешка з Dr.Web допомагає в таких випадках.

Створення завантажувального накопичувача

Накопичувач з Dr.Web вбереже від вірусної атаки.

Що таке Dr.Web Live USB?

Dr.Web Live USB використовується для відновлення системи в разі неможливості звичайної завантаження комп’ютера, т. Е. При зараженні вірусами роду Trojan (MBRLock, Winlock), а також при невдалих спробах виправлення проблеми іншими засобами. За допомогою цієї програми користувач може:

  • Вилікувати або видалити файли, заражені вірусами;
  • Виправити неполадки в редакторі реєстру;
  • Відкрити Windows в безпечному режимі і відновити параметри завантаження Windows;
  • Відновити нормальну роботу провідника і ін.

Dr.Web Live USB

У функціонал утиліти також входить можливість завантажити необхідні дані з комп’ютера.

Де завантажити?

Завантажити програму можна на офіційному сайті Доктор Веб (пункт меню «Завантажити», розділ «Безкоштовні»).

Як встановити програму?

Після скачування дистрибутива Доктор Веб на флешку можна починати процес установки.

Важливо: перед початком установки рекомендується перенести всі файли з флеш-накопичувача і відформатувати пристрій.

Відкривши інсталяційний файл, ви побачите всі доступні USB-пристрої. Виберіть потрібне вам і натисніть на кнопку «Створити Dr.Web LiveDisk». До речі, форматувати ваш носій можна прямо у вікні установки, для цього достатньо лише поставити відповідну галочку.

Dr.Web LiveDisk

Після виконання цих дій файли будуть Перекопійовано і відповідь на питання — як же зробити системну флешку з Dr.Web — буде вирішене. Залишається лише натиснути кнопку «Вихід».

Як користуватися?

Спочатку потрібно змінити налаштування БІОС так, щоб завантаження Dr.Web на флешці відбувалася раніше запуску системи. На різних комп’ютерах робиться це по-різному. Загальний алгоритм дій такий:

  1. Зайдіть в BIOS, натиснувши одну з кнопок DEL, F12, F8, F2 або іншу. Наведені мною клавіші найбільш поширені. Потрібну клавішу ви можете дізнатися з документації до материнської плати або під час завантаження системи.
  2. Перейдіть в розділ «Boot». Поруч з пунктом «Boot Device Security» (або схожим) перемістіть клавішами +/- вашу флешку на перше місце в списку. Вийдіть, зберігши настройки.

Установка запуску з накопичувача в BIOS

Сподіваюся, завдяки цій статті ви зрозуміли, як записати на флешку Dr.Web і при необхідності скористаєтеся своїми знаннями на ділі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector