Як створити або видалити резервну копію в iTunes

Створення резервних копій є невід’ємною частиною дій користувача. Коли ви змінюєте свій пристрій на нове, то завжди виникає питання, що робити, щоб не встановлювати все заново? Для цього і розроблена дана функція.

Як створити або видалити резервну копію в iTunes

Інструкція по налаштуванню резервного копіювання в iTunes.

Створення резервної копії IPhone в iTunes

Для того щоб створити копію файлів Айфона в iTunes, вам буде потрібно комп’ютер (Mac або Windows). На ньому повинна бути встановлена ​​остання версія Айтюнс. Для початку підключіть iPhone до ПК, використовуючи USB. Далі можна піти двома способами:

  • перейшовши в програмі у вкладку «Файл» ® «Пристрої» ® «Створити копію». Створення резервної копії
  • натиснувши на іконку із зображенням смартфона у верхній панелі. Натиснути на іконку смартфона

При використанні першого методу процес копіювання починається відразу. В іншому випадку збереження почнеться після настройки копіювання.

Налаштування

У меню, вам слід налаштувати копіювання. В меню «Автоматичне створення» виберіть пункт «Цей комп’ютер». Тепер всі майбутні зміни будуть зберігатися на вашому ПК. При бажанні можна поставити пароль, попередньо його запам’ятавши або записавши. Далі можна сміливо натискати на кнопку «Створити зараз». Якщо покупки з пристрою не перенесені, то варто це зробити (програма сама це запропонує, вам треба лише погодитися).

налаштувати копіювання

Де iTunes зберігає резервні дані

Багатьох користувачів цікавить, куди комп’ютер зберігає кооперування дані. Це місце являє собою папку, назва якої складається з 40 символів. У ній міститься безліч файлів (без розширення), назви яких також складаються з 40 символів. Вони можуть бути розпізнані на комп’ютері тільки за допомогою Айтюнс. Місця, де зберігаються ці файли, будуть нижче.

  • Mac OS X \ Users \ ім’я користувача \ Library \ Application Support \ MobileSync \
  • Windows (XP, 7, 8, 10, Vista): C: \ Documents and Settings (Користувачі) \ ім’я \ AppData (Application Data) \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

Як відключити копіювання в iTunes

Щоб відключити цю опцію, вам потрібно знову підключити Айфон до ПК. Далі натисніть на іконку смартфона зверху. Відкрийте зліва вкладку «Огляд», де знайдіть меню «Резервні копії». Із запропонованих двох пунктів виберіть «iCloud». Тепер все буде зберігатися в хмарі.

Скасування резервного копіювання на ПК

Далі вам знадобиться смартфон. Перейдіть в «Settings» ® «iCloud» ® «Резервна копія». Переведіть кнопку в неактивний стан. Після закрийте меню настройки.

Як видалити резервні копії з iTunes

На завершення залишилося поговорити про те, як видаляти скопійовані дані.

на макбуков

  • перейдіть в Айтюнс;
  • в верхньому меню перейдіть в «Settings» ® «Пристрої»;
  • знайдіть потрібну папку і натисніть «Видалити».

на Віндовс

  1. Запустіть програму.
  2. Перейдіть в «Правка» ® «Налаштування» ® «Пристрої». Налаштування пристроїв

Замітка! Перед цим клікніть клавішу Alt.

  1. Натисніть потрібний рядок і виберіть «Видалити». Видалити резервну копію

Прочитавши статтю, ви дізналися, як працювати з резервними копіями в Айтюнс. Сподіваємося, що після прочитання у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо ж вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо дуже вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector