Як голосового зв’язку в Telegram

Записувати і відправляти голосові повідомлення за допомогою «Телеграма» досить просто, після запису вони можуть бути спрямовані безпосередньо в чат. За допомогою таких повідомлень, які відправлені через «Telegram», можна не тільки заощадити вільний час, який йде на введення, а також на відправлення великих обсягів тексту, а й передати друзям свій емоційний стан.

Відносно недавно економити час користувачам допомагають специфічні функції програми, саме вони спрямовані на забезпечення комфортних умов використання такого властивості. Голосові повідомлення використовуються сотнями додатків, що стосується «Телеграма», його розробники внесли істотні корективи в функціонал цього типу зв’язку. Записати голосове повідомлення зараз набагато простіше і швидше, а новий функціонал допомагає зробити спілкування більш приємним.

Характерні риси голосових послань, що відправляються за допомогою «Телеграма»

Якщо передавати послання за допомогою «Телеграма», можна буде зберігати конфіденційність. Справа в тому, що інженери, які працювали над створенням цього додатка, подбали про додавання такого властивості, як «піднеси до вуха». Завдяки цій особливості відправлені послання не зможе почути ніхто, крім тієї людини, якій вони призначалися. Для активізації цієї надбудови досить лише розмістити у відповідному полі галочку. Змінити налаштування програмного продукту «Telegram» можна в панелі функцій. Як тільки все буде зроблено, можна підносити смартфон до вуха і прослуховувати надіслані аудіо. Важливо відзначити той факт, що повідомлення, яке прослуховує користувач, відтворюється на максимально комфортною гучності, що знову ж таки виключає ймовірність підслуховування.

Функціонал «Телеграма» дозволяє записувати відповідь навіть з комп’ютера. Як тільки користувач прослухає присланий massage, смартфон повідомить про це незначною вібрацією. В цей же момент телефон здатний записати назад відправляється текст, завдяки цьому додатково входити в панель записи немає необхідності.

«Telegram» дозволяє прослуховувати надіслані дані і в інших чатах. Ця особливість програмного продукту допомагає не закриватися аудіозаписи навіть в таких випадках, коли людина перейшла до спілкування з іншим співрозмовником. У момент прочитання інших послань аудіо-смс знаходиться в фоновому режимі, що дозволяє вимикати, приховувати файл.

Перелік можливостей програми, інструкція по використанню

Перед тим як відправити голосове повідомлення в «Телеграм», потрібно ознайомитися з інструкцією. Відправляти аудіо смс за допомогою «Telegram» досить просто і швидко. Першочергово слід включити програму, що дозволить увійти в будь-який з доступних чатів, а потім знайти цікавить співрозмовника. У безпосередній близькості з рядком, що дозволяє ввести текстове смс, розташований невеликий значок-мікрофон. Записувати послання можна відразу ж після того, як буде зроблено натискання відповідної іконки. Слід пам’ятати про те, що під час запису не можна прибирати палець з кнопки, інакше процес зупиниться.

Після закінчення запису голосового смс іконка з мікрофоном може бути відпущена, що дозволить відправити текст співрозмовника в автоматичному режимі. Варто відзначити, що запис голосових смс відправник може також прослуховувати, для цього передбачена кнопка відтворення. Однак слід бути уважним, адже створити повідомлення з’являється можливість тільки після незначної вібрації смартфона.

Запис голосового повідомлення

Принцип повторного відтворення голосових смс

Управляти голосовими повідомленнями в додатку «Telegram» легко і зручно. Як тільки буде створено відповідне смс, аудіо можна видалити одним рухом. Для цього необхідно провести пальцем вправо по кнопці з написом «cancel».

скасування запису

Повернути аудіо назад в додаток дозволяє використання відповідних кнопок. Крім того, відправити свій massage дозволяє прослуховування попередніх послань, коли після отримання сигналу можна починати створення свого послання. Створення нових аудіо стає можливим після активізації режиму «поднеси для запису», яке розташоване в поле налаштувань. Можливості програми почнуть функціонувати після наближення вуха до телефону.

активізація можливостей

«Telegram» дозволяє здійснювати пересилання повідомлень в сторонні чати, однак, для цього необхідно додавання коментарів до виділеного тексту. Користувач програмного продукту здатний видаляти і пересилати свої аудіо повідомлення за допомогою затиснення на кілька секунд. Як тільки з’явиться список з переліку можливих дій, можна буде вибрати необхідний і відправити послання в чат.

висновок

«Телеграм» можна назвати інтуїтивно зрозумілим і простим додатком, яке допомагає в пару кліків записувати голосові смс за допомогою телефону і комп’ютера. Функціонал програми настільки простий, що з його можливостями можна ознайомитися за кілька хвилин.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector