Відновлення налаштувань і системи Windows

windows
Повернення до стандартних установок ОС не є досить тяжким процесом. Найчастіше це потрібно лише тоді, коли важко, або ж неможливо визначити, які зміни привели до збою в працездатності Вашого комп’ютера. І перш ніж починати переустановку, слід спробувати відновлення.

Етапи відновлення системи

1. Для початку треба здійснити збереження всіх необхідних для вашої подальшої роботи файлів, які будуть активно використовуватися. Крім цього, треба здійснити збереження важливих налаштувань облікових записів, наприклад, паролі з браузерів, адреси потрібних веб-сторінок, закладки необхідних ресурсів. Це потрібно тому, що повернення системи в початковий стан не збереже ніяких даних, збережених користувачем. Хоча при правильному налаштуванні сучасних браузерів на основі Сhronium все це зроблять за Вас, тільки повинен бути підключений аккаунт для синхронізації з хмарою.

2. Припиніть роботу над документацією, заздалегідь зробивши збереження всіх змін. Далі тиснемо Пуск — стандартні — службові програми. В даному меню знаходимо підпрограму «відновлення».

3. Далі система запропонує одну або кілька точок відновлення системи. Як правило, створеної системою. І тільки в тому випадку якщо відновлення системи було включено, якщо ви відключали цю функцію, то доведеться або шукати помилку вручну, або встановлювати заново Windows. Благо справу складно в цьому нічого немає і як це зробити читайте тут.

відновлення фото

4. Далі вибравши необхідну точку відновлення Вам буде сказано які встановлені програми будуть порушені за допомогою даних маніпуляцій. Якщо ви точно не знаєте в чому проблема на Вашому ПК, то напевно буде простіше почати відновлення. Якщо у вас є досвід, то можна за допомогою даної інформації розібратися в яких програмах останнім часом були зміни і виправити їх самостійно.

5. Виберіть функцію «Далі» і тим самим зробіть запуск параметрів відновлення системи. Дочекайтеся до тих пір, поки програма виконає всі необхідні команди і ПК перезавантажиться.

Чи варто використовувати Відновлення?

Зверніть увагу, потрібно бути дуже уважним, повернення системи в початковий стан є повним очищенням всіх програмних продуктів, які були встановлені користувачем до точки відновлення. І по суті відновлення — це всього лише видалення програмних продуктів, які інстальовані Вами (цілеспрямовано або випадково). Тому розібравшись яке програмне забезпечення дає збій і видаливши його можна самому все відновити. Але якщо досвіду в установці програм у вас — ні, то відновлення Ваш єдиний вихід.

Найкращий спосіб підтримувати працездатність вашого комп’ютера — це читати всі попередження і написи на спливаючих вікнах. А також не виконувати необдуманих дій. І ви навіть знати не будете, що таке відновлення системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector