Як відкрити документ від Росреестра в форматі XML і SIG

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами спробуємо подивитися XML-файл Росреестра в нормальному вигляді для подальшої роботи з ним. Щоб виконати операції з наступного блоку вам буде потрібно наявність доступу в інтернет, так як ми будемо користуватися онлайн-сервісами. Тому заздалегідь подбайте про це питання. Для початку коротко ми розповімо про те, що з себе представляють файли, можливо, невідомого вам розширення.

Як відкрити документ від Росреестра

 • XML-документ являє собою структуровану базу даних, що включає в себе деяку інформацію, далі доступну користувачеві.
 • Файл з розширенням SIG є документом цифрового підпису для встановлення автентичності попереднього. Тому без нього працювати ми не зможемо.

Але що нам дасть така інструкція? Адже XML можна відкрити в простому блокноті і цілком спокійно знайти там потрібну інформацію. Але що якщо вам потрібно відкрити виписку з Росреестра XML і роздрукувати її? Тоді вам і знадобиться наступний спосіб запуску документів з федеральної служби. В іншому випадку ви просто залишитеся наодинці з купою кодів і баз даних. Але не варто лякатися, все не так страшно: такі дії дуже легкі, тому ви досягнете своєї мети всього в кілька кліків.

XML і SIG: чим відкрити Росреестр?

 1. Зараз ми з вами спробуємо прочитати XML-файл Росреестра в нормальному форматі. Для початку вам слід переконатися, що ви володієте двома документами: власне, сам файл XML і його цифровий підпис формату SIG. Без останнього ви не зможете подивитися необхідну вам інформацію. Тільки переконавшись у повній цілості цих двох файлів, переходимо до наступного пункту.
 2. Тепер переходимо на сайт Росреестра по посиланню https://rosreestr.ru/wps/portal/cc_vizualisation на сторінку перевірки електронного документа.
 3. У цьому вікні ви побачите два поля для вставки документів: одне для файлу XML, а інше для цифрового підпису. Перетягніть файли з комп’ютера лівою кнопкою миші в відповідні поля або скористайтеся кнопкою «Вибрати файл» навпроти кожного пункту.

  Вставка документів в Росреестра

  Вставка документів в Росреестра

 4. Після завантаження документів натисніть на синю кнопку «Перевірити».
 5. Коли сторінка оновиться, ви побачите, що біля поля «Електронний документ», куди ви завантажували файл XML, з’явилася синя посилання «Показати в человекочітаемом форматі». Досить дивна назва для федеральної служби, але суть не в цьому. Вам потрібно натиснути на це посилання.
 6. У новому вікні ви побачите нормальний документ, який можна роздрукувати або зберегти при бажанні. У вас вийшло відкрити виписку з Росреестра XML! На цьому робота з файлами закінчена.

рекомендації

 • Нагадуємо, що скористатися послугою сайту федеральної служби ви не зможете без активного підключення до інтернету.
 • Рекомендується в якості браузера використовувати Internet Explorer або ж Safari. Звичайно, інші браузери теж дозволять вам провести ці операції, але вам буде потрібно встановити деякі параметри. Детальніше про них для кожної програми розповімо далі.
 • У Google Chrome повинна бути встановлена ​​настройка «Завантажити небезпечний скрипт», інакше нічого не спрацює.
 • Відкрийте Меню браузера (три горизонтальні смужки в правому верхньому куті) → Установки → Показати додаткові налаштування → Особисті дані → Налагодження контенту або введіть в адресний рядок браузера chrome: // settings / content і натисніть Enter. У розділі Java Script виберіть пункт Дозволити всім сайтам запускати JavaScript (рекомендовано) або налаштуйте виключення.

  Завантажити небезпечний скрипт

  Дозволити всім сайтам запускати JavaScript

 • У браузері Mozilla Firefox ставимо параметр «Відключити захист на цій сторінці».
 • Що стосується Opera, то тут все простіше: ніякі додаткові настройки встановлювати вам не потрібно.
 • При виникненні помилок слід уточнити: чи відповідає цифровий підпис вашому XML-документу, не закінчився чи її термін і так далі. У будь-якому випадку ви можете звернутися в орган, який надав ці файли.
 • Щоб зберегти його у вигляді PDF-файлу, досить вибрати «Друк» в параметрах браузера, потім змінити принтер за допомогою відповідної кнопки «Змінити» (в браузері Google Chrome) на «Зберегти як PDF», натиснути клавішу «Зберегти» і вибрати місце призначення .

висновок

Друзі, тепер ви знаєте, як відкрити і прочитати документ XML Росреестра. Підсумувавши вищесказане, можна відзначити наступне:

 • Для роботи буде потрібно наявність активного підключення до інтернету.
 • В якості браузера для перегляду сторінок рекомендується використовувати Internet Explorer на Windows і Safari на MacOS.
 • Переконайтеся в тому, що ви володієте двома типами даних — цифровий підпис з розширенням SIG і документ XML.
 • Після перевірки файлів їх можна не тільки подивитися і зберегти, але також роздрукувати.

Сподіваємося, що все вийшло, а питань ніяких не залишилося. Звичайно ж, не забуваємо ділитися своєю думкою, враженням, особистим досвідом в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector