Як оновити PHP на Denwer

Всі, хто користується ДНВР, так званим джентльменським набором веб-розробника, знають, що проблема оновлення пакета встає дуже рідко і не доставляє особливого клопоту. Дуже важливий момент при роботі з Denwer — оновити PHP. Оновлювати його потрібно вчасно і до актуальної версії, що, до речі, зовсім нескладно. Однак саме з цим найчастіше виникають проблеми у користувачів цього інструменту. Пропонуємо вам покрокову інструкцію, яка детально розповість, як оновити PHP на Denwer.

Установка нової версії php

При оновленні php на Denwer треба чітко слідувати інструкції.

Оновлюємо версію PHP в Денвері: покрокова інструкція

 1. Заходимо на офіційну сторінку PHP в розділ «Завантаження»: http://windows.php.net/download/
 2. Викачуємо звідти потокобезпечна версію, бажано VC11 x64 Thread Safe. Є ще x86, але ми б вам радили зупинитися все-таки на 64 — вона зарекомендувала себе з кращого боку, викликаючи менше проблем. Формат абсолютно на ваш вибір: Zip або Debug Pack. Більшість фахівців за старою звичкою вважають за краще Zip. вибір архіву
 3. Зупиняємо сервер за допомогою stop.exe і switchOff.exe. Виконати це необхідно, т. К. В іншому випадку збій в роботі вам гарантований. Перевіряємо, що процес зупинки завершений.
 4. Заходимо в C: \ Servers \ usr \ local \ php5 і подчищаем старі файли. Ми залишаємо тільки php.ini, без якого знову ж нічого працювати не буде. Його видалення разом з усіма іншими файлами, до речі, одна з найпоширеніших помилок при оновленні PHP на Denwer — будьте уважні!
 5. Розпаковуємо той архів, що ми тільки що завантажили.
 6. Заново запускаємо оновлений Денвер — і у нас все коректно працює!

подчищаем помилки

Денвер не працює!

 • Насамперед перевіряємо, ту чи версію PHP ми завантажили. Звертаємо вашу увагу: необхідна версія 5! Денвер оновлювався досить давно, тому 7-я версія працювати на ньому просто не буде.
 • Також заковика може бути з Apache. Його версія для Денвера — 2.2, однак зараз для успішної роботи з PHP потрібно 2.4. Це вирішується індивідуальними настройками на вашому комп’ютері.
 • І ще один простий спосіб для корекції роботи програми: видаляємо Денвер і встановлюємо його заново. Як не дивно, але в більшості випадків це допомагає. І справа зовсім не в містиці, просто іноді цей інструмент виявляється банально «перенастроєний»: занадто багато змін в нього можна внести вручну і в хаотичному порядку. Тільки не забудьте перед видаленням зберегти резервну папку всі файли, що зберігаються в головній папці — власне, файли сайтів.

Якщо забули про …

 • Забули і видалили php.ini? Буває, нічого страшного, не ми перші, не ми останні. В влаштувати паніку не впадаємо, а уважно дивимося на те, що у нас є. Є php.ini-production і php.ini-development? Відмінно! Будь-який з цих файлів перейменовуємо в php.ini і проводимо настройки в разі потреби. перейменування файлу
 • Забули розкоментувати директиву extension_dir = «ext»? Зробити це ніколи не пізно, але необхідно, тому тут найважливіше — все-таки згадати про це. Робимо це прямо зараз, поки знову не забули!

Дотримуючись цієї простої покрокової інструкції, нам вдалося успішно оновити PHP на Денвері, а також впоратися з можливими помилками. Будемо раді вашим відгуками по роботі з цією програмою і її оновленнями!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector