Як швидко розблокувати відео, недоступне на YouTube

Деякі відео заблоковані на YouTube в Росії, хоча їх можна дивитися в інших країнах. Зазвичай блокування відбувається на вимогу державних органів (наприклад, судів). Також бувають відео з регіональними обмеженнями, доступні тільки в певних державах через особливості ліцензування контенту. Такі блокування дуже легко обійти, причому для цього не потрібно міняти IP або користуватися сторонніми додатками.

Як прибрати блокування з відео:

Зайдіть в веб-версію YouTube і знайдіть якесь відео, яке заблоковано (наприклад, «Хаскі — Іуда»).

YouTube

Залогініться в акаунт Google і натисніть на свій аватар в правій верхній частині екрану. Прокручуючи екран меню до самого низу і натисніть на «Країна».

YouTube

Замість Росії виберіть будь-яку іншу країну і поверніться на сторінку з відео. Все готово — відео розблокувалося, його можна дивитися.

YouTube

Ви можете відправити собі або кому-небудь іншому посилання на відео зі зміненою країною, і воно успішно відтворить в додатку на смартфоні або планшеті без зміни регіону. Крім того, можна відкрити налаштування програми YouTube і як місце знаходження вибрати будь-яку країну, окрім Росії. У цьому випадку все відео, заблоковані в нашій країні, стануть доступні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector