Як розблокувати співрозмовника в Viber: основні способи

Viber у багатьох асоціюється зі спілкуванням без кордонів. Але іноді деякі співрозмовники просто набридають, надсилають нав’язливу рекламу або взагалі поводяться некоректно по відношенню до вас або до інших членів групи. Єдиний вихід — заблокувати такого абонента, використовуючи функцію чорний список. Але якщо потрібно повернути його в ряди друзів — корисно знати, як розблокувати Вайбер.

розблокувати Вайбер
Іноді потрібно витягнути з чорного списку того, хто був занесений туди раніше

Завжди звертайте увагу на прийняті файли. Якщо повідомлення надійшло з незнайомого номера і посилання, на ваш погляд, сумнівна — краще ігноруйте її.

В іншому випадку є ризик завантаження шпигунського контенту з вірусами, які можуть завдати шкоди вашій системі.

Якщо ви блокуєте співрозмовника, він позбавляється багатьох можливостей, зокрема:

 • писати короткі текстові меседжі;
 • здійснити голосові і відеодзвінки;
 • відправляти вам фото, відео і аудіофайли, а також стікери.

розблокувати Вайбер
Заблокований контакт більше ніяк не зможе вам набридати

Разом з тим, співрозмовник з чорного списку має можливість знайомитися з вашим статусом і фото, стежити за будь-якими змінами профілю, а також додаватися в загальні чати по інтересам. Таким чином, розраховувати на повну конфіденційність в мережі не доводиться.

Як «витягнути» абонента з чорного списку

Знаючи, як розблокувати контакт в Виберіть, ви легко налагодите спілкування в потрібний момент всього за кілька кліків. Щоб це зробити, потрібно:

 • Зайти в месенджер;
 • Відкрити Меню;
 • Зайти у вкладку Додаткові параметри;
 • Натиснути на позицію Установки та
 • У списку знайти пункт Конфіденційність;
 • Відкриється перелік заблокованих номерів;
 • У ньому потрібно знайти конкретний контакт;
 • Залишилося натиснути на позицію Розблокувати.

розблокувати Вайбер
Перейдіть в меню налаштувань месенджера
розблокувати Вайбер
Натисніть на обраний контакт, щоб розблокувати його

Готово! Ви можете спілкуватися з даними співрозмовником без кордонів надалі. Пам’ятайте, що ті меседжі, які він відправив вам раніше, не будуть збережені. Це неможливо з причини того, що історія листування зберігається не на сервері додатка, а в пам’яті кожного гаджета.

За допомогою нашого порталу ви дізнаєтеся, як розблокувати Вайбер на телефоні в разі, якщо ви самостійно це зробили. Іноді спілкування для деяких співрозмовників буває недоступним в силу технічних збоїв на сервері.

Повідомлення відправляються адресату, але не доходять до нього. Зверніться в службу техпідтримки, і вони дадуть відповідь на всі питання. Зазвичай рада в таких випадках один — чекати, поки розробник вирішить свої проблеми (це займає від кількох годин до доби).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector