Як робиться прошивка Windows Phone

Сучасна людина влаштований таким чином, що постійно знаходиться в стані критичного ставлення до навколишніх предметів. Яким би не було оригінальним пропозицію, через деякий період часу, щось починає не влаштовувати, щось буде хотітися замінити.

Прошивка Windows Phone

Для оновлення системи розробники надали спеціальне програмне забезпечення

Саме так йдуть справи щодо операційної системи Windows Phone. Багато користувачів критично ставляться до такої ОС через те, що в офіційному магазині міститься мала кількість додатків, які було б можливо встановити на смартфон. У будь-якому випадку Windows Phone — успішна операційна система, що дозволяє виконувати багато дій, а також ефективно конкурує з Android і Symbian.

Прошивка Windows Phone — це можливість внести кардинальні зміни для девайса HTC, що підвищують його багатофункціональність, швидкодія та інші важливі параметри.

підготовчі дії

Слово «прошивка» у багатьох користувачів асоціюється зі складними технічними діями, оскільки ще свіжо в пам’яті, як здійснювалася прошивка Windows Phone на Android. Тоді було необхідно інсталювати флеш-програми, розшукувати і завантажувати прошивальні файли, проробляти складні маніпуляції, що дозволяють встановлювати потрібний режим. Прошивка Windows Phone на Android дійсно супроводжувалася неймовірними труднощами, тому багато хто віддавав перевагу вдатися до сторонньої допомоги, ніж здійснити її самостійно. На щастя, в даний час прошивальний процес смартфонів HTC не супроводжується проблемами, внаслідок цього його провести зможе навіть новачок, який попередньо вивчить всі інструкції.

Що слід зробити перед запуском процесу

Встановити прошивку Windows Phone бажають ті власники гаджетів HTC, які стали помічати в роботі улюбленого девайса серйозні програмні збої. Також з’являється активне бажання перепрошити Windows Phone, коли під час поновлення системних файлів виникає непередбачена обставина, внаслідок якого планшет завис і не реагує ні на які реанімують дії.

Оновлення мобільного девайса

Щоб HTC Windows Phone прошивка була успішно встановлена ​​на улюблене мобільний пристрій, слід здійснити деякі підготовчі дії.

Перш за все, необхідно створити новий бекап, який дозволить відновити настройки, якщо в цьому виникне гостра необхідність. Також бажано провести резервне копіювання контенту, що зберігається на карті пам’яті пристрою HTC. Виконати такі дії можна тільки в тому випадку, коли гаджет знаходиться в робочому стані.

Створення резервної копії

Дуже важливо подбати, щоб заряд батареї був максимальним. Не можна допустити, щоб в процесі прошивки смартфон несподівано вимкнувся.

У зв’язку з тим, що трапляються моменти, коли електрику в квартирі може в самий невідповідний момент відключитися, майстерні користувачі рекомендують здійснювати прошивку гаджетів на основі і Android, і HTC, використовуючи ноутбук з повним зарядом батареї або комп’ютер, який підключений до альтернативних джерел електроживлення.

Рівень заряду батареї

Процес прошивки Windows Phone

Вивчивши інструкцію, як поміняти прошивку на Windows Phone, стане абсолютно зрозуміло, що для успішного здійснення задуманого потрібно завантажити і інсталювати на електронну обчислювальну машину всього лише одну програму — Windows Phone Recovery Tool. Системщики подбали про те, щоб при експлуатації утиліти ніякі проблеми не виникали, щоб процес прошивки не супроводжувався складнощами, з якими стикалися користувачі, які бажали прошити Android.

Установка програми WP Recovery Tool

Програма Windows Phone Recovery Tool дійсно унікальна і проста у використанні. Вона самостійно здійснює пошук і закачує всі необхідні файли. Користувачеві необхідно лише запустити прошивальний процес смартфона HTC і терпляче дочекатися його успішного завершення.

Прошивка за допомогою Windows Phone Recovery Tool

Безумовно, спочатку слід закачати утиліту Windows Phone Recovery Tool, потім відразу ж її встановити. На цьому підготовча робота завершується, користувач може приступити до практичної прошивочно діяльності.

Спочатку слід запустити Windows Phone Recovery Tool, після першого запуску програма перевірить наявність оновлень. Якщо була завантажена застаріла версія утиліти, користувачеві буде запропоновано її відразу ж оновити. З цим, звичайно ж, необхідно погодитися.

Запит на оновлення програми

Після успішного оновлення або в разі, коли програма не потребує оновлення, на екрані з’явиться вікно, в якому буде запропоновано підключити гаджет HTC до комп’ютера.

Вибір телефону для установки

Після того як драйвери будуть встановлені, в програмному вікні визначиться модель смартфона. Потім WPRecovery Tool самостійно запустить пошук, а потім і скачування з офіційних ресурсів актуальної версії прошивки. Процес скачування може затягнутися, все залежить від швидкості інтернету і розміру файлу прошивки. Дуже часто розмір перевищує 1 Гб. Добре те, що в разі розриву інтернет-з’єднання процес скачування призупиняється, але після відновлення скачування триває з того місця, на якому завершилось.

Пошук програмного забезпечення

Про успішне завершення завантаження прошивки повідомить кнопка «Reinstall software» у вікні утиліти. Вона свідчить про те, що абсолютно все готово до процесу прошивки. Юзер повинен ще раз переконатися в тому, що девайс підключений надійно через USB до комп’ютера, після чого клікнути на кнопку «Переустановити ПО».

Інформація про телефон і доступному ПО

Після натискання кнопки процес запускається, смартфон відключається. Вчиняти будь-які дії під час прошивки не можна, слід терпляче чекати, поки процес не завершиться. Доцільно зазначити, що чекати довго не доведеться, оскільки процес триває кілька хвилин. Після завершення гаджет включиться і буде готовий до подальшого використання. Безумовно, доведеться знову на ньому зробити деякі налаштування, щоб адаптувати їх під себе. На цьому процес прошивки вважається повністю завершеним.

Успішне завершення процесу

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector