Як протестувати телевізор перед покупкою? Поради! —

тв тест
На сьогоднішній день магазини побутової техніки переповнені товарами, тому буває складно вибрати саме те, що потрібно нам. Якщо з пилососами і фенами ми ще якось впораємося, то, коли справа стосується телевізорів, просто очі розбігаються. Ну не можемо ж ми розбиратися у всіх цих новітніх технологіях, за ними не наздогнати. Що ж робити?

Загальні поради щодо вибору телевізора

Зверніться по допомогу до інтернету. Почитайте відгуки про ту чи іншої моделі. Визначтеся, які параметри телевізора вам важливі: розмір екрану, наявність 3D, технологія і дозвіл екрана, фірма-виробник і т.д. Визначтеся наскільки вам необхідна та чи інша функція в телевізорі.
Також не завадило б ось тут подивитися основні несправності телевізорів і пошукати в мережі вашу модель в сукупності з цими несправностями, щоб оцінити ймовірність поломки обраної вами моделі. Деякі не звертають увагу на начинку, а вибирають тільки по дизайну, щоб подобався. Але при такому підході Вам простіше буде піти в магазин і взяти перший сподобався телевізор, а інший матеріал можна взагалі не читати.

Де купувати?

Вивчіть пропозиції інтернет-магазинів. В інтернеті таких пропозицій безліч. Легко заблукати серед десятків таких онлайн-магазинів. Придивіться до цін, виберіть дешевше. Але дивіться, щоб магазин був надійним з високим рейтингом довіри і хорошими відгуками. У багатьох покупців інтернет-магазини викликають недовіру, тому що помацати товар не можна, та й магазин віртуальний. Якщо щось трапиться,-решт можна і не знайти. Телевізор — дорогий товар, тому перед покупкою потрібно обов’язково на нього подивитися. Виберіть в інтернеті десять найбільш підходящих вам товарів. Сходіть в реальний магазин побутової техніки, подивіться на ці телевізори, «пощупайте» їх.

Якщо ви вирішите придбати телевізор в інтернет-магазині, то протестувати його перед покупкою у вас не буде можливості, але при цьому варто пам’ятати про 14 денний термін захисту покупця і вам не мають права відмовити, якщо Вам щось не сподобалося. А при покупці в реальному магазині вашого міста така можливість є. Звичайно ж, різні консультанти будуть пропонувати вам свої послуги і хвалити якісь модель більше, а інші менше. Все це відбувається за тим, що за кожну модель телевізора такому консультанту йде різний відсоток. Кращий варіант відмовитися від їх пропозиції.

Перевірка і тест телевізора

Протестуйте телевізори самостійно перед остаточним прийняттям рішення. Під час передпродажної підготовки всі телевізори намагаються налаштувати так, щоб вони показували ідеальну картинку. Ваше завдання — побачити, картинку яку він буде показувати в робочих умовах на заводських настройках.

Як же протестувати картинку, яку видає телевізор?

В ідеалі принести з собою флешку з вашим улюбленим фільмом, який ви бачили десяток разів. Головне — вам повинно бути комфортно її дивитися, вам повинно подобатися зображення. Якщо чогось на заводських настройках, на вашу думку, зображенні не вистачає, наприклад, яскравості або насиченості, тоді необхідно пошукати іншу модель. Найголовніше правило — обраний вами девайс повинен показувати чисто. Щоб визначити комфортне для вас поєднання яскравості і контрастності, зайдіть в меню в розділ налаштувань зображення, встановіть все на 80 відсотків від максимуму, потім на 20 відсотків від максимуму. Потім поступово ви знайдете золоту серединку, щоб вам було комфортно дивитися. Після таких маніпуляцій ви своїми очима побачите, на що здатний цей телевізор в плані яскравості і контрастності. Таке тестування буде краще будь-яких консультацій продавця і описів фірми-виробника.

Звук.

Ніколи не забувайте про звук. Якщо в характеристиках написано, що даний апарат підтримує стандарт NICAM, це добре. Ви будете слухати стерео не тільки при відтворенні фільмів в хорошій якості, але і при трансляції ефірного ТБ. Зверніть увагу на низькі частоти. Навіть при максимальній гучності басів, звук не повинен деренчати. Добре, якщо в телевізорі є система 2.1, тобто, вбудований сабвуфер. Тоді баси будуть дійсно басами.

Високі тони повинні звучати природно. Візьміть з собою диск зі звуками природи і протестуйте на «піддослідному» телевізорі. Якщо звук виразний і чіпає душу, значить все в порядку. Хороший звук в телевізорі може зробити навіть нецікавий фільм зачаровує. Але і звичайно ж варто розуміти, що звук домашнього кінотеатру буде завжди на порядок вище ніж вбудовані динаміки. І якщо ви в подальшому збираєтеся купувати додаткову систему, то про звук можна взагалі забути.

якість прийому

А ще потрібно перевірити роботу телевізора в режимі прийому ефірного ТБ. У багатьох магазинах до телевізора підключають високоякісний відеосигнал. Тому перевірте роботу ТВ-тюнера телевізора, підключивши до нього ТВ-сигнал. Подивіться, чи є в телевізорі мінімум 2-3 HDMI-роз’єму. Цей стандартний на сьогоднішній день роз’єм буде потрібен для підключення до телевізора DVD і інших цифрових відеопристроїв.

замість висновку

І ще кілька порад. Не піддавайтеся на вмовляння продавців. Часто вони, щоб продати якомога більше товарів, використовують деякі хитрі прийоми в роботі з покупцями. Наприклад, на телевізорах, які стоять на стендах, вони роблять зображення яскравіше і контрастніше. До того ж вам будуть говорити багато цифр і термінів, які можуть вас схилити до покупки. Вони будуть переконувати, що саме в цьому телевізорі все характеристики на висоті. Але характеристика — це відносне поняття, а не абсолютне, і методи вимірювання тієї чи іншої характеристики — різні. З цієї причини говорити, що одна модель краща за іншу — трохи неправильно. Дивіться як телевізор показує, а не на характеристики в релізі виробника.

Спокійно подивіться всі моделі телевізорів, які вам підходять, протестуйте їх і йдіть додому. Візьміть паузу в декілька днів, щоб подумати, проаналізувати. Не можна піддаватися першим емоціям, адже на це і розрахована «допомогу» консультантів, щоб викликати в вас сильні емоції і схилити до покупки тут і зараз. Подивіться ще кілька моделей телевізора, яких не було в магазині в той день. Купуйте саме той телевізор, який протестували, а не такий же зі складу. Адже кожен телевізор має своє обличчя, як і людина.

Вдалих вам покупок!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector