Тріолан — Підвищення абонплати за інтернет. Кому підвищують? —


Спочатку кожного року компанія триолан любить порадувати своїх клієнтів підвищенням абонплати то за телебачення, то за використання інтернету і так далі. І ось зараз чергове підвищення, яке трохи збило з пантелику більшість користувачів.

Плутанина з підвищенням абонплати. Хто буде платити більше?

Передісторія …

На офіційній сторінці Facebook компанії триолан, а також на офіційному сайті цієї ж компанії виходить новина про те, що для абонентів використовують тариф до 1 гігабіта в секунду буде підвищена абонлата до 250-300 грн на місяць (в залежності від регіону України).

Кому доведеться платити більше?

Але так як читати повідомлення повністю і уважно досить «клопітно» справу, то виникла плутанина, адже більшість фізичних осіб використовують інтернет на швидкості до 100 мегабіт і саме для цих тарифів вищевказане підвищення не поширюється. І тільки ті хто має в своєму розпорядженні тариф в 1 Гб / с будуть з 1 березня платити більше.

Чи варто очікувати підвищення для абонентів з тарифом 100 мегабіт

Якщо почали піднімати ціну на дорогі тарифи, то і для більш дешевих недовго залишилося. А взагалі все залежить від кількості конкурентів у вашому місті. Тому як для Києва компанія Тріолан тариф навіть в 1000 мегабіт поки не збирається піднімати, а все тому що варіантів для зміни провайдера — десятки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector