Що робити, якщо телевізор з флешки не відтворює звук

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами постараємося вирішити питання з тим, що робити, якщо телевізор з флешки не відтворює звук. Не скажемо, що проблема досить серйозна: ТБ не доведеться відносити до якомусь майстрові на перших етапах. Це слід робити при явних поломки, але про це трохи пізніше. Для початку давайте розберемося з правильною роботою пристрою зберігання і передачі — флешки — на телевізорі.

Немає звуку при відтворенні з флешки

Усунути помилку з відтворенням звуку при перегляді TV можна, вивчивши причину виникнення проблеми.

Флешка в ТВ

Такими портами зазвичай оснащуються девайси, які відносяться до сімейства Smart TV або ж вийшли незадовго до їх появи. Тобто ваш телевізор може бути не «розумним» з виходом в інтернет через бездротовий зв’язок, з можливістю завантаження і запуску додатків, але з портами USB, куди можна підключити пристрої периферії. Зазвичай користувачі дивляться таким чином фільми: вони завантажують їх з інтернету на комп’ютері, потім переносять дані на флешку і включають на великому екрані. Це дійсно дуже зручна річ.

Підключення накопичувача до TV

Але нерідко люди стикаються з проблемою відтворення фільмів або відео на ТВ. Наприклад, телевізор Філіпс не чути звук з флешки, що тоді робити? З чим це може бути пов’язано? Як виправити цю неполадку? Чи варто відразу бігти в сервісний центр і кричати про гарантійному ремонті? Відповіді на всі ці питання ми з вами отримаємо далі.

Дивимося фільми на телевізорі з флешки

Для початку розберемося з тим, яким чином працює система відтворення роликів на ТБ з флешки. Природно, для початку, як уже було відзначено вище, користувач завантажує необхідне відео з інтернету (підходить будь-який спосіб отримання потрібного файлу — можна переписати з диска або іншого джерела інформації), потім копіює цей документ на флешку. Після чого пристрій можна підключити до телевізора за допомогою порту USB і перемкнути приймач на вставлене пристрій.

Для цього натискаємо на пульті дистанційного керування кнопку Source і за допомогою клавіш навігації переносимо вибір на нашу флешку (там буде її назва). Кількома ОК і чекаємо появи меню. Зазвичай на таких ТВ програма просить користувача вибрати тип файлів, які потрібно буде відкрити. Наприклад, на екрані з’явиться меню з кнопками «Відео», «Фотографії» тощо. Нам слід вибрати «Відео».

Меню управління

Тепер система пристрою просканує дані на флешці. Вона виведе на екран тільки файли з форматами відео. Це зроблено для більшої зручності по відношенню до користувача: якщо на флешці буде більше ста фотографій і лише один фільм, то уявіть, як буде важко шукати його серед величезного числа інших файлів.

Отже, ми вибрали фільм, поставили його, але на телевізорі немає звуку при підключенні флешки. І тут починаються ваші проблеми. Але їх можна вирішити, тому не турбуйтеся, а приготуйтеся виправляти недобре.

Чому немає звуку на телевізорі з флешки?

Для початку визначимося з причиною такої поведінки телевізора. Справа в тому, що він просто не підтримує звуковий кодек, вбудований в фільм. Що це означає? У будь-якому ролику є кілька доріжок: як мінімум це аудіо і відео. І якщо ТБ не підтримує аудіоформат, який стоїть в нашому фільмі, але підтримує формат доріжки відео, то користувач буде бачити картинку без звуку. Раз ми вже заговорили про доріжках, то варто згадати, що в відео можуть бути дві аудиодорожки. Тоді спробуйте переключити їх за допомогою кнопок пульта дистанційного керування (докладніше можете дізнатися в керівництві користувача телевізора).

Щоб такої проблеми не було, необхідно перевіряти завантажувати файл. Подивіться формат його доріжок і зіставте його з тими, які підтримує телевізор. Цей список можна подивитися в керівництві користувача або на офіційному сайті виробника. Вам знадобиться лише назва моделі пристрою. Тобто на цьому моменті проблем бути не повинно. Зверніть увагу, що найчастіше використовується формат XviD, як універсальний для всіх девайсів. Дивіться на цей момент при завантаженні фільмів.

Але ось що робити, якщо кодеки не підходять взагалі, а скачати інший фільм немає можливості? Тоді ви можете перекодувати формат аудіо в необхідний вам за допомогою сторонніх утиліт. У ролі таких програм можуть виступити такі:

  • Format Factory;
  • Total Video Converter;
  • Virtual dub.

Format Factory

Природно, краще просто завантажити інший ролик, ніж псувати вже наявний. Тим більше що такі програми можуть робити перекодування дуже довго. Особливо якщо ви міняєте формат відео розміром більше двох гігабайт в якості 1080p. Враховуйте і цей момент теж.

висновок

Дорогі друзі, ми з вами дізналися, чому немає звуку на телевізорі через флешку і як виправити цю проблему. Підсумувавши все, що було сказано раніше, можна виділити наступні ключові моменти:

  • Будь відеоролик має кілька шарів доріжок, тому не варто хвилюватися, якщо ви бачите картинку без звуку.
  • Для коректного відтворення файлу варто зіставити його підтримку завантажується фільму.
  • Аудіодоріжку можна перекодувати, але не забувайте про витрачений час і деякої втрати якості файлу. Тому краще буде заново правильно завантажити необхідний файл.

Зверніть увагу, що використовувана флешка не повинна містити в собі ніяких вірусів. Тому спочатку перевірте її на комп’ютері і тільки потім вставляйте в порт телевізора.

ПОРАДА. Якщо у вас не виходить подивитися фільм навіть за офіційної підтримки його формату, то варто звернутися за допомогою до виробника.

Сподіваємося, що у вас все вийшло. Розкажіть в коментарях, як ви побороли цю проблему, які кошти вам допомогли?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector