Як дивитися IPTV на комп’ютері

вступ

Розвиток інтернету поступово нівелює роль традиційного телебачення. Щоб дивитися канали, необов’язково ставити антену або тягнути в квартиру кабель. Деякі люди відмовляються від телевізора в звичному розумінні, і в наш час нікого не здивуєш, якщо у людей його немає взагалі. Його роль запросто може виконати комп’ютер з послугою IPTV-телебачення. Розглянемо, як налаштувати IPTV для перегляду на комп’ютері.

Технологія IPTV пропонує перегляд телеканалів за допомогою інтернет-з’єднання. Серед переваг можна виділити наступні:

  • чудова якість сигналу, особливо в HD-якості;
  • відсутність будь-яких перешкод;
  • перегляд бажаних телеканалів, можливість вибирати їх чи не поштучно;
  • можливість поставити паузу, повторити і записати програми;
  • вибір звукової доріжки і субтитрів;
  • регулювання доступу через батьківський контроль;
  • можливість перегляду програми після її закінчення.

Ви переглядаєте ТВ на абсолютно новому рівні. У вас є можливість самостійно складати пакет улюблених телеканалів. Крім того, ви не прив’язані до часу ефіру.

Перегляд IPTV через відео-плеєр

Існує також кілька технологій, за якими працює IPTV. Нині вже практично зникла практика надання послуги інтернет-провайдером, коли потрібно було завантажити додаткове ПО і найчастіше купувати приставку.

Сьогодні телеоператори значно спрощують життя своїм клієнтам. Для користування часто потрібен лише браузер або фірмовий програвач з уже внесеними настройками. Ви просто вводите дані свого облікового запису, вибираєте канал і насолоджуєтеся переглядом. Також на спеціалізованих форумах можна знайти піратські плей-листи з набором телеканалів, які дозволено переглядати на більшості відеоплеєрів.

Відомі провайдери інтернет-ТБ

На території Росії без проблем можна дивитися IPTV наступних провайдерів.

Забава. Сервіс від національного провайдера Ростелеком. За замовчуванням доступний як бонус клієнтам Інтерактивного ТБ, але через сайт можуть отримати доступ і не абоненти оператора. Для цього вам потрібно буде створити профіль і оплатити пакет послуг. Пропонується три пакети: Стартовий, Дорослий і HD. Для перегляду досить браузера.

Вибір каналів через сервіс

Торрент ТВ. Сайт відомий як провайдер торрент-телебачення. Можливий як безкоштовний, так і платний доступ. Більшість каналів піратські і залежать від роздає, так як система працює за принципом пірінгових торрент-мереж. Часто канали блокуються. Платна підписка дає додаткові можливості, як більш пріоритетний доступ, а також плей-лист для IPTV. В цьому випадку вам не доведеться встановлювати додаткове програмне забезпечення, а використовувати звичайні програми, які відтворюють плей-листи. Наприклад, VLC Player.

Плейлист каналів в Торрент ТВ

Родина ТВ. Американський IPTV-провайдер, доступний в усьому світі. Пропонується передплата на місяць, три місяці і рік. Для перегляду на комп’ютері можна скачати фірмовий програвач Rodina TV Player, ProgDVB або дивитися через браузер онлайн. Провайдер транслює величезна кількість каналів, надає телепрограму, дає можливість перегляду на декількох пристроях, має архів передач і кінозал.

Налаштування перегляду IPTV від Родина ТВ

Картина ТВ. Ще один закордонний провайдер. Пропонує велику кількість телеканалів з можливістю дивитися на комп’ютері через браузер або фірмовий KartinaTV Player. Пропонує стандартний набір можливостей: перегляд на трьох пристроях одночасно, пробний доступ, батьківський контроль, партнерська програма, прослуховування радіостанцій, архів фільмів і телепередач. Зараз доступний пакет Базовий, що надає 80 каналів без спортивних і HD-каналів.

Як можна дивитися IPTV

Все IPTV-постачальники дозволяють дивитися телеканали як через браузер, так і через зовнішній програвач. Глибоких налаштувань вам проводити не потрібно.

через браузер

Найпростіший спосіб. Для перегляду потрібно зайти на веб-сайт провайдера, ввести дані облікового запису або створити нову, вибрати пакет каналів, оплатити послугу. У деяких випадках веб-версія має кілька обмежені технічні можливості, але натиснути на паузу, перемотати або вибрати програми з архіву можна абсолютно без проблем.

Цифрове телебачення в браузері ПК

через програвач

Деякі оператори пропонують своїм користувачам для скачування фірмовий відеоплеєр з потрібними настройками, наприклад, Rodina TV Player або KartinaTV Player. Перейдіть на сайт, скачайте його, введіть логін і пароль, виберіть програми. Оплатити послугу можна через сайт або платіжний термінал. Крім того, дозволено встановити програвач VLC Player. Він з легкістю дозволяє переглядати онлайн-потоки різних форматів, а також плей-листи IPTV.

  1. Перейдіть на офіційний сайт http://www.videolan.org/vlc/, завантажте файл для своєї операційної системи, зробіть установку.
  2. Після запуску в головному вікні натисніть вкладку «Медіа» — «Відкрити URL» і вставте адресу IPTV-потоку. Взяти його можна або в особистому кабінеті на сайті провайдера, якщо він надає таку послугу, або на спеціалізованому форумі, про що ми писали трохи вище.

Оновлений VLC Player для телебачення

Існують і інші програвачі на базі VLC Player, наприклад, IP-TV Player. Посилання потрібно вставити в пункті меню «Налаштування» — «Загальні». Програма дозволяє проводити окремі настройки для кожного каналу, записувати відтворені програми, а також має візуальне меню вибору каналу і багато іншого.

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector