Як підключити та налаштувати цифрове телебачення DVB-T2

Все частіше в будинках у людей можна помітити DVB-T2 приставки, що дозволяють дивитися цифрове телебачення. Цифрове ТБ має значно більше переваг, ніж звичайне, саме тому багато хто переходить на нього. А почати, зрозуміло, потрібно з вибору ресивера. При цьому необхідно враховувати марку виробника, функціональні можливості, якість і, звичайно ж, ціну. Нарешті, придбавши цифровий приймач, необхідно підготувати його до використання. Але як це зробити? У цій статті ви дізнаєтеся, як підключити і налаштувати цифрове телебачення DVB-T2. Давайте розбиратися в питанні разом.

Стаття про налаштування DVB-T2 телебачення

Якщо ви хочете дізнатися, як налаштувати ТВ-приставку, то ця стаття для вас

Насамперед потрібно з’єднати між собою всі елементи. В цьому немає нічого важкого, переконайтеся самі. Підключіть антену до приймача, а сам приймач — до телевізора. Ось і все — готово! Рекомендується підключати приставку через HDMI-кабель, зрозуміло, за умови, що пристрої мають відповідні входи і роз’єми. Якщо HDMI не підтримується, слід під’єднувати через звичайні «тюльпани». З будь-якою моделлю приставки в комплекті йде інструкція, в якій наочно показано, що і з чим потрібно з’єднувати.

Приймач ЦТВ з пультом

Приступаємо до підключення пристрою

Зверніть увагу, що процес налаштування однаковий для всіх моделей цифрових приймачів, тому не має значення, який саме марки ваша приставка. Зрозуміло, оформлення вікон і деякі назви розділів меню можуть незначно відрізнятися, однак загальна суть не змінюється.

Задня панель телевізора з гніздами

Для початку вибирається спосіб підключення

Виконавши підключення апарату, включіть телевізор і приставку. На телевізорі потрібно вибрати відеовхід, щоб перейти до меню ресивера. Якщо все зробили правильно, то на екрані ви побачите вікно з привітанням, в якому потрібно буде вибрати мову, регіон, режим і формат зображення, а також режим пошуку. Встановіть необхідні параметри за допомогою пульта приставки. Налаштування можна не міняти і залишити їх за замовчуванням. Натисніть «ОК», щоб перейти до наступного вікна.

Початковий вибір параметрів

Перше вікно діалогу на екрані

Якщо в розділі «Режим пошуку» стоїть «DVB-T + DVB-T2», то приймач відразу знайде всі доступні для вашого регіону канали самостійно. Але такий спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо у вас вже є працююча антена, спрямована в потрібному напрямку. По завершенні автопоиска можна буде закрити меню і насолоджуватися переглядом. Іншим користувачам необхідно виконати позиціонування антени. Складного в цьому нічого немає, все, що потрібно — зробити кілька налаштувань в меню ресивера.

Меню одного з ресиверів

Перелік кімнат завантажується вручну або автоматично

У разі, якщо раніше у вас не було антени і з’явилася вона тільки зараз, разом з DVB-T2 приставкою, перебуваючи на екрані запрошення, натисніть кнопку для виклику меню на вашому пульті. Перейдіть до розділу «Налаштування DVBT» і виберіть пункт «Пошук каналу». У вікні, встановіть «Режим пошуку». Тут можна встановити як «по каналу», так і «по частоті». Великої різниці тут немає — виберіть те, що вам більше подобається. Далі задайте смугу пошуку «UHF».

Щоб спростити процес пошуку каналів, зайдіть на спеціальний сайт з інформацією по частотним каналах для вашого конкретного міста. В принципі, робити так необов’язково, можна обійтися і без цього, але такий підхід полегшить і прискорить процес налаштування. Виберіть потрібне значення в пункті «Частотний канал». Якщо напрямок було обрано правильно, то через пару секунд ви побачите заповнені шкали «Інтенсивність сигналу» і «Якість сигналу» в нижній частині вікна. Якщо рівень шкал хороший, то натисніть «Пошук». Після цього приймач виконає настройку в заданому частотному каналі.

У тому випадку, якщо ви не знаєте потрібного напрямку антени, візьміть і плавно покрутіть її, стежачи за шкалами інтенсивності і якості. Як тільки вони заповняться до прийнятного рівня, закріпіть антену і виконайте пошук. Як тільки процес налаштування телеканалів буде завершений, можете вийти з меню і почати перегляд.

Тепер ви без зусиль зможете самостійно виконати підключення і настройку цифрового телебачення DVB-T2. Як бачите, розібратися в цьому питанні не складає ніяких труднощів. Пишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття і задавайте питання, якщо якісь моменти залишилися незрозумілими.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector