Як з телевізора записати фільм на флешку

Ще кілька років тому відповідь на питання: «Як з телевізора записати фільм на флешку?» Був коротким: «Ніяк». В останні роки ситуація змінилася. Багато користувачів набувають нові пристрої, що підтримують опцію захоплення відео з можливістю передачі потоку на зовнішнє сховище цифрової інформації. І записувати передачі та фільми можна без сторонніх пристроїв і наявності комп’ютера. Це дуже зручно, якщо одночасно транслюється пара важливих матчів або передач, або ж справи насущні не дозволяють відволіктися на перегляд ТБ.

Мотоцикліст з телевізора

Вивчіть детально, як з телевізора записати фільм на флешку правильно і самостійно

В першу чергу необхідно дізнатися, чи можна записати на флешку з телевізора, яким користуєтеся.

Чи всі пристрої підтримують відеозахват?

Далеко не кожен телевізійний приймач дозволяє здійснити запис трансляції. Звичайні пристрої такою функцією не наділені. Вона реалізована лише в обладнанні, виготовленому із застосуванням технології розумного телебачення — Smart TV. Правда, далеко не всі такі девайси мають можливість захоплення трансльованого аудіо- і відеопотоків для збереження на зовнішньому носії. Дізнатися, чи підтримується граббінг вашим пристроєм, можна з інструкції по його експлуатації.

Схема роботи граббінг

Багато провайдерів передають потік даних в незашифрованому вигляді, і інші власники супутникових тарілок можуть перехопити цей потік

Який потрібен USB-накопичувач?

Якщо виявилося, що ТБ-приймач підтримує захоплення кабельного або цифрового ТБ, перш, ніж дізнатися, як записати на флешку з телевізора, потрібно підготувати сам носій інформації. Щоб уникнути проблем, коли девайс не виявляється або записаний відеофайл не чути або ж програється без звуку, флешка повинна бути обсягом не більше 4 ГБ. Перед експлуатацією її слід відформатувати у файловій системі FAT32.

ВАЖЛИВО. На жаль, таким чином не вийде завантажувати на знімний носій цифрової інформації ролики об’ємом більше 4 ГБ, але це краще, ніж нічого.

Змінити файлову систему краще на комп’ютері, хоча більшість телевізійних приймачів самостійно це зроблять перед тим, як записати потокове відео.

Файлова система диска

Перед тим, як почати процес, відформатуйте диск в файлової системі FAT32

Процес копіювання трансляції на USB-карту

Здійснюється запис на флешку з телевізора за єдиним принципом, хоча графічно на різних моделях приймачів процес може відрізнятися назвою пунктів меню і функцій.

В одних аксесуарах доведеться викликати «Диспетчер розкладу», вказати канал, звідки відео буде Граббе, дату, час і тривалість або час початку і закінчення запису, а також вказати розклад (періодичність повтору операції або одноразова операція).

В інших випадках, наприклад, на Samsung UE40F6540ABb, захоплення здійснюється через пункт меню «Мультимедіа» або «Фотографії, відео, музика». У ньому знаходиться додаток «Записана ТВ-ін». Після кліка підтверджуємо форматування USB-накопичувача і вказуємо параметри операції. Якщо трансляція відбувається в цифровому форматі або за допомогою кабелю, запис контенту здійснюватися буде, аналогове ТБ не підтримується.

Щоб докладніше дізнатися, як записати на флешку передачу з телевізора саме вашої моделі, якщо вона нова і наділена відповідний функцією, скористайтеся посібником з експлуатації телевізійного приймача.

Як бачимо, все просто, аби пристрій підтримувало відповідну технологію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector