Як налаштувати зображення телевізора

Як правило, всі сучасні телевізори мають досить приємні і зручні налаштування зображення, які більшість користувачів, взагалі, ніколи не змінює. У більшості випадків параметри за замовчуванням дійсно виявляються оптимальними і забезпечують цілком стерпне якість зображення. Однак, бувають ситуації, коли заводські параметри не дають повноцінно насолодитися картинкою фільму, відео чи передачі. Тоді виникає необхідність в установці власних параметрів. Але як це зробити? У цій статті розберемося, як налаштувати зображення телевізора. Давайте ж почнемо. Поїхали!

сучасний телевізор

Сучасні телевізори мають досить приємні і зручні настройки зображення

Почнемо з режимів зображення, які є в кожному сучасному телевізорі будь-якої марки (LG, Samsung, Philips, Sony, і так далі). Мінімум їх три:

  • Стандартний;
  • динамічний;
  • Кіно.

Практично у всіх моделях найкращу картинку забезпечує режим «Кіно» (або «Кінотеатр»). В цьому режимі гамма і яскравість є найбільш приємними для очей, особливо при перегляді фільмів або передач в темряві.

Що ж стосується правильної колірної температури, то краще за все буде встановити режим «Теплий», оскільки, як правило, він ближче інших до стандартного значенням 6500 До У деяких моделях передбачено кілька варіантів одного колірного режиму, наприклад, в телевізорах Samsung: «Тёплий1» / «Тёплий2». Тут вибирайте, який вам більше подобається, але зазвичай найприємнішим для очей виявляється другий варіант.

Якщо ви самостійно встановлюєте параметри зображення телевізора, рекомендується відключити всі функції і режими автоматичної настройки зображення телевізором. Мова йде про такі параметри, як:

  • Динамічний контраст;
  • енергозбереження;
  • Датчик освітлення;
  • Динамічна підсвічування.

Все це бажано відключити і не використовувати.

Налаштування зображення телевізора

Основні параметри налаштування

Тепер розберемося з одним із ключових і найбільш важливих параметрів зображення, а саме — контрастом. Якщо контрастом прийнято вважати відношення рівня білого поля до рівня чорного, то в телевізорах ви будете регулювати тільки яскравість білого поля, по суті, це рівень максимальної яскравості картинки. Якщо у вас плазмова панель, то краще за все налаштовувати контрастність при вимкненому світлі. Відкрийте на екрані зображення з вікном рівня білого. Ви можете завантажити його з інтернету. Потім встановіть значення контрастності, наближене до максимуму, і починайте поступово знижувати контрастність до тих пір, поки картинка з рівнем білого не стане найбільш приємною для очей.

У телевізорах Samsung є пункт «яскравість осередку» — саме він найбільше впливає на загальну яскравість.

Якщо у вас рідкокристалічний або LED-екран, то все виконується так само, тільки тут використовується інший параметр — «яскравість підсвічування» або «контраст підсвічування». Така різниця в назвах пов’язана з відмінним пристроєм РК і LED-телевізорів від плазмових панелей.

Зверніть увагу, що, якщо зображення буде занадто яскравим, ваші очі будуть втомлюватися набагато швидше.

Якщо «Контраст» регулює рівень білого, то «Яскравість» регулює рівень чорного. Щоб правильно налаштувати рівень яскравості, вам знадобиться картинка «Plugepattern». Скачайте її і відкрийте на своєму екрані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector