Як на телевізорі дивитися фільми з флешки

Ще кілька десятиліть тому кольоровий телевізор в будинку могли собі дозволити тільки найбагатші люди, зараз же величезні плазмові панелі — звичайна справа. Досвідченому телеглядачеві вже недостатньо кілька сотень каналів і різноманітної програми на кожному з них, було б непогано дивитися саме той фільм або передачу, яку ти хочеш. Благо така можливість є, на сучасних телевізорах USB-порт вбудовується без розмов, але як бути з більш старими моделями, де цього порту немає? Питання актуальне, тому в цій статті ми розберемося, як на телевізорі дивитися фільми з флешки.

Підключення usb до TV

Для перегляду фільмів з flash-usb на TV можна використовувати кілька способів підключення пристрою.

Стаття розбита на частини, по кожному із способів підключення скажемо кілька слів, почнемо з найпростішого.

Підключення через USB

Спосіб, що називається «простіше простого», ніяких додаткових маніпуляцій виробляти звичайно не потрібно, але і підводні камені теж є. У найзагальнішому випадку нам досить підключити флешку до гнізда на спеціальній панелі телевізора і переключитися в режим AV за допомогою відповідної кнопки. Панель може бути справа, зліва, знизу, ззаду — де завгодно, в залежності від конкретної моделі конкретного виробника. При такому, здавалося б, простому підключенні, можуть з’явитися проблеми, зазвичай вони пов’язані з розпізнаванням самого накопичувача або його вмісту.

Телевізор не бачить флешки

У цьому випадку може бути кілька проблем, розглянемо кожну:

 • Невідповідна файлова система.
  Дві основні файлові системи, які використовуються на Windows: NTFS і FAT Якщо одна файлова система не підходить телевізору, то Форматуйте її в іншу стандартними засобами операційної системи. Для цього потрібно вставити флешку в порт комп’ютера, в меню «Мій комп’ютер» натиснути правою кнопкою миші по влаштуванню і вибрати пункт «Форматувати». З’явиться нове вікно, де можна налаштувати, в якій файловій системі форматувати носій. Зверніть увагу, всі дані на флешці будуть стерті. У FAT32 є обмеження за обсягом файлів, фільм важче 4 Гб подивитися її можливостями не можна. У NTFS таких обмежень немає, швидше за все, ваш телевізор буде працювати з нею.
 • Занадто велика ємність флешки.
  Зазвичай біля телевізорів є поріг підтримуваного обсягу накопичувачів. Якщо ви користуєтеся флешкою ​​на 64 Гб, то спробуйте носій трохи меншою ємності.
 • Сервісний USB-роз’єм.
  На деяких моделях є тільки такий роз’єм, визначити його можна за відповідною маркування service only або remote control.

usb service only

Телевізор бачить не всі файли

Деякі недосвідчені користувачі навіть не знають про існування різних розширень і форматів файлів. В інструкції до телевізора можна знайти формати, які він підтримує. Якщо ви хочете подивитися фільм з іншим розширенням, то доведеться конвертувати його в потрібне або скачати фільм заново з іншим розширенням. Конвертувати файли можна за допомогою спеціалізованих програм, в інтернеті їх більш ніж достатньо. Ці проблеми можуть з’явитися при будь-якому підключенні, знати про них необхідно. Рухаємося далі.

Підключення за допомогою DVD-програвача

Як включити на телевізорі фільм з флешки, якщо немає USB-роз’єму? За допомогою DVD-програвача, в якому цей роз’єм вбудований. Таких в побуті чимало, і, навіть якщо у вас девайса немає, його цілком можна придбати в магазині або з рук на сайті оголошень. До того ж можна буде переглядати фільми з DVD-дисків, хоча флешка, звичайно, зручніше. Вставляємо флешку в порт пристрою, сам пристрій в телевізор і насолоджуємося. Спосіб досить зручний, особливо якщо програвач у вас вже є.

використовуємо медіастанцію

Медіастанція — це універсальний пристрій. Грубо кажучи, це програвач з великою кількістю портів. У нього можна під’єднати майже всі пристрої, які можуть передавати звук або відео, в тому числі і флешку. Особливих проблем з нею виникнути не повинно, просто вставляємо накопичувач в медіапрогравач, його, в свою чергу, в телевізор.

медіастанція

Підключаємо до комп’ютера або ноутбука

Останній спосіб складно віднести до підключень через флешку, але він може врятувати, якщо інші способи з тих чи інших причин нереальні. Підключення до комп’ютера — це тема окремої статті, тут можна розвернутися, ми можемо використовувати велику кількість з’єднань:

 • S-Video;
 • VGA;
 • HDMI;
 • бездротове з’єднання.

Кожне з’єднання має свої плюси і мінуси, але найпоширенішим і якісним можна вважати HDMI-з’єднання. В результаті телевізор стане монітором, фактично відтворення буде проводитися на комп’ютері.

Підключення через ноутбук

висновок

Ми розібралися, як подивитися на телевізорі фільм через флешку, розглянули кілька способів і виявили підводні камені в кожному з них. Якщо у вас сучасний девайс, то особливих проблем виникнути не повинно, а ось зі старими моделями доведеться повозитися.

Якщо у вас з’явилися питання — задайте їх у коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector