Можливості Андроїд приставки, функціонал. Фільми — це верхівка айсберга


Смарт телевізори досить обмежені за своїм функціоналом і чим більший функціонал смарт ТВ, тим дорожче коштує сам телевізор. Крім це а що робити тим, які купили хороший телевізор до 2012 року і зараз на цих ТБ навіть YouTube не показує. І відповідь очевидна — це покупка смарт тв приставки на базі операційної системи андроїд. І що найважливіше за допомогою придбання такої приставки ви отримаєте не тільки перегляд роликів і фільмів з інтернету, а ще величезний функціонал, який перетворить ваш телевізор в смартфон, комп’ютер або ігрову консоль. Але про всі можливості по порядку.

Перегляд роликів на просторах інтернету

Основна функція будь-андроїд приставки, заради якої багато і купують останню. А все тому що навіть якщо у вас будь-якої смарт ТВ, андроїд приставка більш адаптивна і дозволяє встановити практично будь-який додаток написане для даного ОС. А це дозволяє дивитися фільми не тільки з YouTube але і інших сервісів.

установка браузера

На будь-яку приставку можна встановити браузер і після установки ви зможете переглядати фільми в онлайн кінотеатрах на просторах мережі. Крім цього вам не потрібно буде встановлювати додаткових додатків.

Серфінг в мережі і соціальних мережах на телевізорі

Якщо ваша приставка підтримує Bluetooth (а тільки таку і потрібно купувати) то за допомогою додаткової мишки і клавіатури ви зможете на короткий час замінити свій комп’ютер або телефон — телевізором. Особливо це актуально коли ви вже лежите у себе в ліжку перед телевізором, а телефон знаходиться на зарядці.

Установка додаткових додатків

У кожного є свої програми та ігри на телефоні, і ви зможете перенести їх на приставку і тим самим отримати до них доступ за допомогою телевізора.

ігри

Всі ігри, написані для андроїд пристроїв і додатковий геймпад перетворюють ваш телевізор в майже ігрову консоль. І звичайно ж хороша приставка, яка набагато більше смартфона не буде так перегріватися як той же телефон.

Дублювання екрану вашого смартфона на телевізор

За допомогою установки пари додатків на телефон і приставку ви зможете показувати останні відео своїм друзям нема на екранчику смартфона, а на повноцінному телевізорі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector