Смарт-приставка: переваги використання і критерії вибору —


Smart-приставка — ефективний інструмент для зручного перегляду ТБ. Вона відрізняється від Smart TV більш привабливою вартістю і має масу переваг. Завдяки їй можна істотно розширити можливості навіть старенького рідкокристалічного телевізора. Щоб оцінити всі плюси даного пристрою, необхідно грамотно підійти до питання його вибору.
Дізнатися докладніше про таких пристроях можна на спеціалізованому ресурсі.

Загальні переваги застосування Smart-приставки

Сучасна смарт-карта надає користувачеві наступні можливості:

  • перегляд будь-якого контенту ТВ (передач, випусків новин, фільмів) без необхідності записи на зовнішні пристрої в онлайн-режимі;
  • широкий вибір різних каналів інтернет ТВ;
  • доступність для розміщення відеофайлів;
  • просте і комфортне спілкування в будь-яких соціальних мережах.

Основні критерії вибору надійної смарт-карти

Вибір смарт-карти — досить складне й відповідальне завдання. Тут необхідно оцінювати велику кількість критеріїв. Основними серед них є:

  • інтерфейс для під’єднання до телевізора;
  • апаратні характеристики;
  • особливості операційної системи;
  • тип підтримуваних файлів;
  • форм-фактор.

Практично всі сучасні телевізори передбачають в конструкції наявність порту HDMI. Завдяки йому забезпечується під’єднання смарт-боксу і досягається стійка трансляція високоякісних сигналів. Якщо використовуються старі моделі ТВ, то включення можна здійснювати через інші канали — VGA або AV. Для них потрібні відповідні гнізда.

Щоб придбана ТВ-приставка працювала швидко і якісно, ​​потрібно звернути увагу на її апаратні вимоги. Оптимальними параметрами сьогодні вважаються пристрої з 4-8 ядерними процесорами. У них повинен передбачається великий запас пам’яті — від 4 Гб і збільшені обсяги жорсткого диска. Операційна система може бути як Android, так і ОС Windows. Вибір залежить від індивідуальних переваг користувача.
Сьогодні існує безліч форматів для зберігання і передачі інформації. Бажано, щоб приставка підтримувала більшу частину з них.

З’єднання з ТВ може забезпечуватися бездротовими або кабельними каналами. Більш кращим є перший варіант. Щодо форм-фактора, то тут можливі — бокс чи флешка. Останній тип характеризується компактними розмірами, а перший має додаткові можливості у вигляді USB-роз’ємів. Вони підходять для старих телевізорів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector