Тріолан телебачення 2019. Подорожчання до 70 грн.

триолан телебачення 2019
До щорічної подорожчання телебачення від компанії триолан скоро ми почнемо звикати.

Як це було?

До 1 січня 2017 року — телебачення входило в абонплату вартості інтернету і називалося безкоштовним. Крім цього при підключенні вони рекламували телебачення як бонус і відключити його навіть якщо воно не потрібно — неможливо. Саме з цього доводилося платити за підключення і телебачення та інтернету.

1 січня 2017 — телебачення триолан стає платним. Під соусом того, що вони додали пару каналів, які нікому не були потрібні вводиться абонентська плата 15 грн на місяць. І у користувачів був шок немає від суми, а від того як платити, виявляється для телебачення був створений окремий рахунок і тепер його можна не підключати. І цей баг з різними рахунками висить досі.

1 січня 2018 року — вартість абонпплати ТВ від Тріолан піднімається до 50 грн в місяць і при цьому без будь-яких знижок. А так як більшість клієнтів відмовилося від даної послуги по непотрібності ….

1 січня 2019 року — ціна кабельного телебачення складе — 70 грн на місяць. При цьому ніяких передоплат на рік, ніяких знижок, ніякого вибору телеканалів. Виходить так, що, на думку компанії все повинні платити однакову суму і дивитися однакові канали.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector