Який телевізор купити: LCD, LED або Плазму? —

телевізор 2015
Пояснювати що телевізори ЕПТ залишилися в минулому не потрібно і купувати як би вони дешево не коштували — не потрібно. Діагональ виявиться недостатньо великий, а габарити непідйомними — встановити такий телевізор на стіну не представляється можливим. Але плоскі телевізори не мають перерахованих вище недоліків. І тому користуються підвищеною популярністю серед покупців.

Найдоступнішими вважаються LCD-телевізори. У них використовуються два шари полімеру або скла, всередину яких закачуються рідкі кристали, здатні оперативно, під впливом слабкого поля електрики, стає яскравими або темними. Для отримання кольорового зображення використовується шар світлофільтрів.

LED-телевізори цінні тим, що для додаткового підсвічування використовуються спеціальний фотодіоди, які також позитивно впливають на витрату енергії. Коли важливо встановити телевізор в яскраво освітленій кімнаті, то вибирається якраз LED версія, яка спочатку гарантує яскраві і соковиті кольори.

Плазмові телевізори використовують в своєму складі інертні гази (часто це ксенон), які починають світитися, коли через них проходить розряд струму. Для темних приміщень плазмовий телевізор вважається ідеальним вибором — яскравість і природні кольори виявляться гарантованим справою. Більш того, тільки плазмовий телевізор, як і версія CRT, дозволяють домогтися на екрані чистих чорних і білих квітів. Недарма, на заводі Соні і Панасонік перевірка плазмових телевізорів проходить за допомогою вищевказаних двох кольорів. Якщо на екрані виявиться кольорова точка, то телевізор бракується!

Дозвіл.

Вибираючи вищевказані телевізори, важливо звертати увагу на дозвіл, яке може виявитися як 4К, Full HD, так і SD. Останній варіант вважається найбільш бюджетним — з таким дозволом зручно переглядати старі фільми. Але якщо вибирається дозвіл 4К, то морально і фінансово потрібно бути готовим купувати фільми, «важать» не менше 4 Гб! Інакше, втрачається сенс придбання зовсім недешевого телевізора новітньої моделі.

Що стосується додаткових параметрів телевізорів, таких як 3D або Smart ви можете дізнатися у відповідних матеріалах.

Ресурс.

Вищевказані телевізори часто мають ресурс експлуатації більше 65 000 годин. Це менше, ніж заявлено у CRT-телевізорів, але цілком достатньо, щоб прослужити не менше 4-6 років. З огляду на, що телевізори мають властивість швидко морально застарівати, то цей недолік з самого початку не буде вважатися критичним. Тим більше що в LCD і LED можна за окрему плату поміняти лампу підсвічування, після чого вони знову будуть відрізнятися високою яскравістю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector