Мегого відгуки Акція. Як не потрапити на ❶❹❼ грн

Якщо ви ще не в курсі про акцію Мегого під назвою «Кіно і ТБ за 1 грн». Те коротко, по цій акції Вам надають доступ до платних фільмів на порталі Мегого, а також доступ до 95 каналів. З приводу телебачення можна відразу сказати, це і даром не потрібно, не те щоб за 1 грн. А ось фільми іноді хочеться подивитися в хорошій якості і не качати їх з файлообмінників зі сміхом на задньому фоні і так далі. Але якби все було так просто !!!

У чому ж полягає розлучення від Мегого

Справа в тому, що брати участь в акції може кожен, приватбанк роздає промокодом на ліво і направо, в мережі можна знайти як взяти участь в даній акції і так далі. Але фішка полягає в наступному.

Компанія Мегого зобов’язує Вас заплатити з карти суму в розмірі 1 грн. І після реєстрації та оплати акційної пропозиції за 1 грн на місяць у вас активується автоматичний платіж. І, як правило, більшість людей не дивиться які там галочки відзначені. За закінчення місяця Мегого автоматично продовжує Вашу підписку (нібито акційну), але вже знімає за це суму в розмірі 147 грн.

Мегого

І ви втрачаєте гроші !!!

Що робити? Як скористатися акцією за 1 грн і не потрапити на велику суму?

Відповідь очевидна, після проплати і реєстрації на сайті, слід відключити автоматичні платежі в розділі підписки на сайті Мегого.

Якщо у вас були схожі ситуації з даними порталом або іншими напишіть про це в коментарях, щоб застерегти інших користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector