Як поліпшити телевізор і підключити його до інтернету? —

поліпшити телевізор за допомогою ігор фото
У цій статті мова піде не про отримання якості зображення за допомогою застосування нової антени або підключення до новомодному провайдеру телебачення та інтернету. Так як, швидше за все це вже у вас є. І в даний момент часу знайти сім’ю, у якій немає доступу до хорошої інтернету практично неможливо. Так як же урізноманітнити своє життя і поліпшити свій телевізор.

Як можна підключити телевізор до мережі?

Перше що приходить на розум для тих, хто є щасливим володарем SMART TV — підключитися за допомогою wifi або Ethernet кабелю. І це дійсно так, тому що телевізор з заводу випускався як інтерактивний девайс і вже володіє такою можливістю. Але що робити, якщо ви купували свій ТВ набагато раніше до виходу перших смартов або ж на той момент не вистачало грошей для покупки такого телевізора.
Що робити в цьому випадку? Вихід є і полягає він у тому, що ви купуєте додаткову приставку під назвою TV box tronsmart orion r28 на базі операційної системи Android, яка зробить з вашого телевізора — комп’ютер.

Кому сподобається таке поліпшення телевізора?

Для любителів дивитися фільми в хорошій якості без реклами! За допомогою даної приставки ви можете вийти в інтернет, дивитися фільми і ролики в онлайні. А при відсутності инета можна дивитися вже викачані фільми за допомогою підключеного флешки.

Для дітей! Так як приставка управляється ос Андроїд на неї можна встановити гри, підключити смартфон або джойстик і вже за допомогою них управляти пиксельними героями. Джойстик для даної приставки підходить практично будь-який як Bluetooth інтерфейсу, так і USB або бездротовий.

Для тих, хто хоче дивитися ТБ канали транслюється за кордоном! За допомогою установки IP TV плеєра і невеликих налаштувань ви можете переглядати телебачення будь-якої країни (мається на увазі безкоштовне або транслює своє відео в інет) і це все в HD якості.

Для молоді! За допомогою підключеного бездротової клаіатури і мишки можна зручно спілкується в соціальних мережах стежити за новинами і це все лежачи на дивані перед телевізором.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector