Телевізори майбутнього Телебачення. Що нас чекає?

Телевізори майбутнього так прогнозувала компанія Sony
Давайте зробимо невеликі передбачення з приводу телевізора майбутнього це буде досить цікаво з огляду на, що наступити це саме майбутнє може вже через кілька років, а стаття на цьому сайті залишиться. Як це було з матеріалом одноразові телефони. Загальні передбачення на тему телебачення говорять про те, що з розвитком цифрового мовлення телевізори перетворяться з відчутного предмета в розважальні портали, які в свою чергу будуть виконувати роль далеко не мовлення телеканалів, швидше за все це буде додаткова і не зовсім корисна функція. Зображення, яких буде проектуватися практично на будь-якій поверхні — на стінах приміщень, а може бути і віртуально — в голові глядача, за допомогою необхідних пристосувань.

А якщо говорити про телевізійних програмах, то вони стануть повністю інтерактивними. Можливо, буде легко передавати питання, відповіді прямо в студію, як це відбувається в онлайн трансляції на Youtube, не встаючи з дивана, а також голосувати в різних конкурсах, вікторинах, лотереях.

Телевізори будуть великих розмірів

Говорячи про телевізорах майбутнього, вже не варто мати на увазі звичні багато-дюймові панелі, підвішені на стіні за допомогою кронштейнів. У нових умовах в телевізійний екран може перетворитися ціла стіна, стеля або скляна поверхня, перетворившись, тим самим, в вікно в інший світ — в прямому і переносному сенсі.

Interesting-Information.RU

Нові можливості з’являться і у смуги мовлення, яка збільшиться до таких обсягів, що на екранної поверхні може розміститися кілька відеопотоків, кажучи простою мовою — «картинка в картинці», причому, в декількох варіантах. Вже зараз існують експерименти з надтонкими екранами, які з часом будуть буквально «розтікатися» по стінах.

Телевізор в голові

Звичайно, не потрібно розуміти фразу «Телевізор у голові» буквально. Ніхто поки не збирається монтувати мініатюрний ТВ-тюнер або щось подібне безпосередньо в голову. Мова, йде про ілюзії, про віртуальну реальність. Вже зараз існують подібні гарнітури, завдяки яким вдалося здійснити прорив в галузі комп’ютерних ігор.

Наприклад: версія Oculus Rift і його аналоги мають екрани з роздільною здатністю 1080p, а також має гіроскоп і акселерометр. Тим самим, користувач може переміщати зображення на екрані рухом голови. Через пару секунд вже можна забути про те, що це відбувається в окулярах. І такий пристрій цілком може стати відмінним телевізором.

Герої на замовлення

У наш час режисерам багатьох кінострічок для реалізації уявних сцен, які важко сконструювати в дійсності, доводилося вдаватися до 3D-моделювання. У такий спосіб вдалося створити не тільки дивно реалістичні сцени і пейзажі, а й надзвичайно живих фантастичних персонажів. Першими згадуються в цьому випадку фільми «Аватар» і «Володар кілець».

І можливості комп’ютерного моделювання ростуть. Все йде до того, що найближчим часом ми побачимо передачі з повністю змодельованих «акторами», яких буде дуже важко відрізнити на екрані від живих людей. Застосування подібних «акторів» в кіно може бути обумовлено, наприклад, більш високим попаданням в типаж, або бажанням заощадити на акторах справжніх.

І це тільки початок індустрії розваг з віртуальними акторами. Не виключено, що в майбутні фільми будь-які особи і зображення будуть включені в якості опції, на вибір. Можна буде підібрати для себе унікальний набір акторів або декорацій.

З розвитком соціальних мереж і кількістю бажаючих показати своє фото всьому світу, може розвинутися новий напрямок. При бажанні, можна буде попросити зіграти з Бредом Піттом свою однокласницю, або побачити самого себе в компанії крутих хлопців в захоплюючому бойовику.

Передбачити соціальні наслідки подібних розваг поки досить важко. Добре, що це буде не так скоро. Є ще час морально підготуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector