Смарт ТВ сумісного LG або Філіпс. Який краще і перспективніше?

смарт тв сумісного
Телевізор вже давно перестав бути тільки засобом для перегляду улюблених програм, виробники все більше інтегрують сучасні моделі в світ інформаційних технологій. Однією з найбільш цікавих додаткових функцій телевізора є Smart TV.

Термін Smart TV походить від англійського слова smart, що в перекладі на російську означає розумний. Якщо раніше функцією Smart TV оснащувалися тільки моделі телевізорів преміум класу, то тепер ця функція доступна навіть в моделях середнього цінового сегмента. Для перегляду функції Smart TV у користувача телевізора повинен бути доступ до інтернету, яке можна організувати по wi-fi або по кабелю через вбудовану мережеву карту в телевізорі.

Прим. Всі телевізори підтримують функцію смарт ТВ мають підключення до інтернету, якщо такого немає, то і смарт також буде відсутній.

Більшість додатків Smart TV стабільно працюють при високошвидкісному Інтернет-з’єднанні, мінімальна швидкість інтернету для перегляду контенту повинна становити хоча б 5 Мбіт / сек. Зміст Smart TV, доступне користувачеві, залежить від виробника телевізора, а також від регіону, в якому зареєстровано пристрій.

Серед програм Smart TV є як безкоштовні програми, так і програми, доступні на платній основі. Найчастіше споживачеві пропонується доступ до сервісів соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, перегляд роликів в youtube, сервіс прогнозу погоди, гід телепередач, доступ до альбомів фотографій Picasa, ігор, анімованим заставок до телевізора.

Також споживачеві доступний веб-браузер, деякі платні телеканали, сервіси для перегляду фільмів он-лайн, такі як Megogo і Zoomby. Для зручності споживач може встановити на свій смартфон спеціальну програму, яка дозволить використовувати його в якості пульта дистанційного керування.

Законодавцем моди в області Smart TV можна назвати фірму Samsung. Цей виробник телевізорів пропонує своїм покупцям найбільш повний спектр послуг в області Smart TV. Перші телевізори, оснащені цією функцією, з’явилися ще в 2007 році, при цьому з кожним роком виробник вдосконалює свої пристрої, сучасні телевізори топових моделей нагадують смартфон і планшет, тому що оснащені всіма функціями для повноцінного серфінгу і спілкування в інтернеті.

Наздоганяють Samsung моделі телевізорів від LG. Цей виробник також пропонує своїм покупцям повний спектр можливостей серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів і роликів.

Телевізори марки Philips, відомі надійністю, якістю картинки і матриці, трохи відстають від своїх конкурентів в області Smart TV. Цей виробник пропонує доступ до сервісів інтернету тільки завдяки своїм програмам, в телевізорах не розвинена технологія flash, тому споживач обмежений у перегляді контенту з інтернету, в першу чергу це стосується відео з сервісу youtube, а також перегляду фільмів на ресурсах, які не підтримуються виробником.

У 2014 році виробник оснастив преміум моделі операційною системою Android, що дозволило отримати доступ до додаткових можливостей, в т.ч. до магазину Google Play. Необхідно відзначити, що використання Smart TV тільки набирає обертів, швидше за все в майбутньому ми побачимо розширені можливості цього сервісу. Звичайно, знайдуться скептики, які вкажуть на той факт, що більшість можливостей Smart TV доступно завдяки blu-ray-програвачів, а в телевізорі насамперед важлива якість зображення, а не інтернет-контент, тому на можливості Smart TV орієнтуватися не варто. Але конкуренція між виробниками росте, тому найближчим часом можна очікувати найсміливіших рішень в області Smart TV.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector