Інтернет, телебачення, ТВ. Взаємозамінні?

інтернет і ТВ
Інтернет — особлива форма спілкування між людьми. Це вікно, розкрите в світ для кожного будинку, кожної квартири. Як і телебачення, воно синтетичне і здатне дати уявлення про життя в часі і в просторі. Інтернет може використовувати всі можливості телебачення, він може бути носієм «чистої» інформації, бути засобом репортажу, освіти, хроніки.

Якщо до поява різних СМАРТ ТВ більшість людей фізично не могло відмовитися від телебачення, тому як для перегляду будь-якого фільму (при чому не потрібно займатися вибором і оцінкою даного фільму) досить включити кнопку улюбленого телеканалу і все ви вже релаксіруете на своєму зручному дивані перед телевізором . Але з появою смарт тв можна переглядати всі телеканали по всьому світу, можна дивитися фільми, ролики на Youtube, а нав’язується нам абонентська плата за телебачення вже не актуальна. Правда бувають і проблеми з підключенням, як наприклад це сталося з флеш плеєром на телевізорах до 2012 року, благо справа і вона вирішилася за допомогою установки Fork плеєра.

Інтернет як засіб фіксації мистецтва позначився відразу після своєї появи. Нове життя в мережу привнесла майданчик відеороликів ютуб. На цьому сервісі самостійний жанр ролика вже утвердився, як на ТБ колись утвердилися унікальні жанри телерепортажу і телехроніки. Багато в чому ще ютуб дублює телебачення, часто служить засобом передачі телепрограм і різних сценічних вистав. Також не варто забувати, що ютуб може бути корисний не тільки для перегляду роликів, але і для зберігання своїх відео, як це зробити і закрити доступ описано тут.

Як і телебачення, ютуб увібрав в себе зображальність — рухливу, озвучену, колірну. Все тепер підвладне мистецтва: воно може відобразити життя з граничною достовірністю, з граничною точністю; відобразити її в русі, в розвитку. Здавалося б, саме життя увійшла через інтернет в наші почуття і думки — так достовірно саме зображення. Але життєві форми на моніторах комп’ютера і екранах ТБ — це лише засоби мистецтва, мистецтва людини, яке почалося з наскальних печерних зображень. І який же шлях довелося проробити людству, щоб його мистецтво від німих кам’яних зображень прийшло до відтворення життя у формах самого життя!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector