Як прошити або перепрошити телефон Keneksi

Проблеми з операційною системою можуть виникнути на будь-якому смартфоні і пристрої будь-якої марки. Певні версії мобільних ОС також не завжди бувають вдалими, що викликає у користувача певні незручності. Подібні проблеми легко вирішуються перевстановлення системи. Китайські телефони від компанії Keneksi — не виняток. У цій статті ми розповімо вам, як прошити або перепрошити телефон Keneksi.

Розбираємося з прошивкою китайського телефону Keneksi

Розбираємося з прошивкою китайського телефону Keneksi

Слід розуміти, що принцип прошивки смартфонів Keneksi приблизно однаковий. Вся різниця лише в файлі з прошивкою, тому будьте уважні при скачуванні. Адже прошивка Keneksi Orion ніяк не підійде для Wind. Цей момент дуже важливий і забувати про нього не слід.

Що потрібно, щоб прошити телефон Keneksi? Перш ніж починати переустановку операційної системи смартфона, переконайтеся, що він заряджений як мінімум на 50%, в іншому випадку можуть виникнути проблеми і помилки. Далі необхідно підключити смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Викачуємо прошивку з офіційного сайту

Потім зайдіть на офіційний сайт http://keneksi.com і скачайте прошивку для своєї моделі смартфона. Для цього потрібно, перебуваючи на сайті, перейти на вкладку «Підтримка» і вибрати пункт «Завантаження». У розділі «Тип пристрою» вкажіть «Smartphone», а в розділі «Модель» виберіть зі списку:

  • Wind;
  • Orion;
  • Fire;
  • Alfa;
  • Beta;
  • Chance;
  • Choice;
  • Amulet;
  • Sigma і т. Д.

Як видно зі списку, у Кенексі досить широкий модельний ряд. Головне — правильно вибрати свою модель. Після цього з’являться два посилання на скачування файлів. Завантажте архів з прошивкою. Там же можна скачати необхідні драйвери для телефону і утиліту для оновлення.

Розпакуйте в зручне місце на диску вміст архівів з прошивкою, драйверами і програмою. Тепер потрібно встановити драйвери. Усередині розпакувати папки «Smartphone_Drivers» знаходиться ще один архів, який необхідно розпакувати в ту ж папку. Потім перейдіть в папку «Driver_Auto_Installer». Там знаходиться файл «Install». Відкрийте його. Якщо на екрані з’явиться вікно «Не вдалося перевірити видавця цих драйверів», натисніть «Все одно встановити цей драйвер». Дочекайтеся, поки у вікні командного рядка з’явиться напис «Install Complete».

Наступний крок — скинути пристрій до заводських налаштувань. Тому, якщо у вас на телефоні є якісь важливі дані, подбайте про те, щоб скопіювати їх на комп’ютер або на який-небудь носій.

Відкрийте меню «Налаштування», виберіть розділ «Створення резервних копій та скидання». Далі перейдіть до пункту «Скидання з відновленням заводських налаштувань» і натисніть «Скинути настройки телефону». Почекайте деякий час, поки буде виконуватися скидання налаштувань. Після того, як пристрій перезавантажиться, вимкніть його і відключіть від комп’ютера.

Прошиваємо за допомогою Birda Flash Tool

Тепер потрібно запустити утиліту «BirdA_Cust_ToolPack», яку ви скачали з офіційного сайту Keneksi. У вікні натисніть кнопку «Flash Tool» і вкажіть шлях до файлу з прошивкою. Клацніть по кнопці «Відкрити». Потім необхідно клацнути по кнопці «Download». Далі підключіть смартфон до комп’ютера і почекайте якийсь час, поки пристрій буде перепрошивати. По завершенню на екрані з’явиться вікно з зеленим колом. Це означає, що перепрошивка була виконана успішно. Готово! Можна насолоджуватися телефоном з новою ОС.

Таким ось чином можна самостійно перепрошити смартфон Кенексі будь-якої моделі. Як ви можете переконатися, перепрошивка смартфона — справа нехитра. Тут розбереться навіть недосвідчений користувач, тому немає ніякої потреби бігти в «ремонт телефонів» або який-небудь сервісний центр. Десять хвилин — і ваш смартфон вже з новою операційною системою готовий до роботи.

Пишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття розібратися в питанні, діліться з іншими користувачами своїм досвідом перевстановлення / установки мобільних операційних систем, якщо такий є, і питайте, якщо якісь моменти залишилися незрозумілими.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector