Як прошити або перепрошити модем Інтертелеком

Перепрошивка є внесення певних змін в програму. Відповідно, прошивка модему Інтертелеком проводиться для того, щоб ввести деякі службові дані, завдяки яким вдається легко знаходити певну мережу. Усвідомлюючи, що існують такі можливості, деякі користувачі починають проявляти активний інтерес, як прошити модем Інтертелеком.

Як прошивається модем Інтертелекому

Щоб прошити або перепрошити модем Інтертелекому необхідно слідувати інструкції.

Отже, якщо у вас є модем Інтертелекому, який ви бажаєте прошити, вам потрібно просто ґрунтовно ознайомитися з інструкціями досвідчених користувачів і, виконуючи послідовно всі запропоновані дії, практично пройти по цьому технічному шляху.

процес прошивки

Перш ніж вами буде здійснена прошивка модему, ми рекомендуємо до цього підготуватися. Складнощів на підготовчому етапі особливих немає. Важливо тільки визначитися з тарифом Інтертелекому, який буде для вас представляти максимальну вигоду. Після цього необхідно завантажити необхідне програмне забезпечення. Якщо цей шлях пройдено, то можна цілком переходити до подальших дій, що вказує, як перепрошити модем Інтертелеком.

зразок модему

Отримання відомостей про модем

Процес перепрошивки не відніме багато часу, але вважати, що до такого короткочасного заходу можна поставитися як-небудь, звичайно ж, не можна. На жаль, якщо недостатньо вивчити питання, як прошити новий або вже побував в експлуатації модем Інтертелеком на інший номер, можна вчинити дії, які приведуть до плачевних результатів.

ПОРАДА. У зв’язку з цим ви повинні розуміти, що всі ваші дії в якійсь мірі пов’язані з певним ризиком. При необґрунтованих діях може модем вийти повністю з ладу. З цієї причини досвідчені користувачі рекомендують виключити елементи творчості і діяти строго за інструкцією.

Ідеальним помічником для вирішення означеної задачі є програма Axesstel PST EVDO. До речі, таке програмне забезпечення є найпотужнішим інструментом, за допомогою якого вдається здійснювати множинні корисні дії:

 • заливати прошивку;
 • зчитувати прошивальний файл;
 • вносити зміни в призначені для користувача настройки;
 • переглядати веб параметри;
 • підключати певну мережу.

Програма Axesstel PST EVDO дозволяє забезпечувати інтернет-з’єднання навіть в тих місцях, де раніше відбувалися спроби це зробити, але ніяк не вдавалося це здійснити. Справа в тому, що така утиліта демонструє не просто «палички», кількість яких вказує на якість з’єднання, а конкретно демонструє якість сигналу в dBm.

Робота Axesstel PST EVDO

Завантаживши цю утиліту, ви на додаток отримуєте розширену інструкцію, в якій також будуть прописані всі кроки, які важливо послідовно здійснювати.

Після роботи з таким програмним додатком вдається дізнатися важливі відомості, за допомогою яких здійснюється аутентифікація. До них відносяться:

 • IMSI;
 • ESN;
 • пароль CHAP.

ESN — це конкретний серійний номер модему, який безпосередньо має прив’язку до певних операторам. Якщо виникло бажання прошити модем, слід зняти блокування, щоб згодом можна було забезпечити роботу такого модему з іншим оператором.

ВАЖЛИВО. Іноді на просторах інтернету можна знайти цікаві секрети, що дозволяють легко розблокувати модем. На жаль, такий унікальний метод здатний працювати виключно для модемів застарілих версій. Іноді спроби внести зміни таким способом в модем завершуються невдачами, через яких доводиться звертатися до сервісних центрів, щоб вони спробували «оживити» мертвий модем.

Також можна розблокувати модем за допомогою програм, які також пропонуються в інтернеті, але тільки всі вони платні, тому доводиться миритися з деякими грошовими втратами.

процес перепрошивки

Після того як модем був «звільнений» від прив’язки до конкретного оператора, його можна піддати прошивці. Скористатися можна в цьому випадку програмою Mangust.

Багато вітають це програмне забезпечення, оскільки воно має зрозумілий інтерфейс. Крім цього, така утиліта безкоштовна, тому немає необхідності фінансово ризикувати. Але ще більше таке програмне забезпечення приваблює тим, що воно дозволяє здійснювати дії з тими пристроями, які для багатьох виступали в якості безнадійного варіанту.

Обійтися тільки програмою Mangust не вдасться, доведеться знайти файл PRL, який зберігає в собі настройки конкретного оператора, зокрема, Інтертелекому. Саме в PRL внесені списки частот, спираючись на які модем зможе успішно функціонувати в різних географічних зонах.

програма Mangust

Знайти такий файл нескладно, задавши такий запит в пошуковій системі, буде легко реалізувати такі завдання.

Ще дуже важливо мати під рукою безпосередньо:

 • номер телефону Інтертелекому;
 • A-key (десять цифр);
 • пароль і логін, що забезпечують з’єднання IT / IT.

Також обов’язково потрібно пароль ідентифікації CHAP, але це є не що інше, як ESN.

Залишається запустити програму, почекати невеликий проміжок часу, щоб програма вважала всю корисну інформацію, після чого можна приступати до перепрошивки. Подальші всі дії будуть здійснені утилітою самостійно. Користувачеві залишається лише дочекатися успішного завершення процесу і порадіти своїй технічній «перемогою».

Отже, перепрошити модем під силу того, хто зможе сконцентрувати свою увагу, зосередитися на суворому виконанні послідовних дій, позначених алгоритмом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector