Як прив’язати Фейсбук до Інстаграму через телефон Андроїд

Існує величезна кількість різноманітних соціальних інтернет-майданчиків, якими один і той же чоловік користується одночасно. Наприклад, нікого не дивує, коли на смартфоні встановлена ​​програма Facebook і Instagram. Перша відмінно підходить для спілкування з друзями і знайомими, а друга дозволяє швидко публікувати в Мережі цікаві фото. Але не кожен знає, що для більшої зручності акаунти цих двох соціальних мереж можна зв’язати між собою. У цій статті якраз таки буде розказано, як прив’язати Фейсбук до Інстаграму через телефон.

Першочергово давайте роз’яснимо, навіщо взагалі прив’язувати акаунти двох майданчиків один до одного, що це дає в підсумку? А переваг, насправді, досить багато. Наприклад, відкриється доступ до функції кросспостінг. Якщо ви активний користувач двох ресурсів, то дана можливість вам точно сподобається. Активувавши її, ви можете одночасно розміщувати нові записи як в Інстаграме, так і в Фейсбуці. Для цього всього-на-всього на етапі редагування публікації необхідно встановити галочку поруч з Фейсбук, щоб вона продублювати і в ньому.

Звичайно, перераховані можливості не для всіх є суттєвою перевагою, проте все одно здійснити прив’язку профілів рекомендується.

Скільки акаунтів можна прив’язати?

Деяким користувачам додаткові можливості, які відкриваються після злиття двох акаунтів соціальних мереж, припадуть до душі, в такому випадку у них може виникнути резонне питання: «Скільки одночасно облікових записів можна прив’язати до Instagram?». Справа в тому, що у деяких в Фейсбуці зареєстровано відразу кілька профілів. Наприклад, один служить для спілкування з близьким, а другий тільки для роботи. У цьому випадку відповідь навряд чи когось порадує, так як до одного профілю Інстаграм може бути прив’язаний всього один акаунт Facebook.

Прив’язка через телефон

Розібравшись з усіма периферійними аспектами прив’язки двох акаунтів, перейдемо безпосередньо до інструкції з виконання цього завдання. До слова, робити все це ми будемо за допомогою смартфона. Тому вам буде потрібно попередньо інсталювати додатки Instagram і Facebook на пристрої, і тільки після цього приступати до виконання всіх нижчеописаних дій.

Крок 1: Налаштування дозволів в Facebook

Насамперед необхідно буде перевірити, чи не варто заборона на прив’язку інших акаунтів в Фейсбуці, щоб в майбутньому не зіткнутися з відповідною помилкою. Для цього ми будемо використовувати програму соціальної мережі, але при бажанні можна скористатися і комп’ютером:

  1. Запустіть Фейсбук на телефоні.
  2. Перейдіть на вкладку з додатковою інформацією. Розташована вона в правій частині верхньої панелі і має вигляд трьох горизонтально розташованих ліній.
  3. Прокрутіть сторінку в самий низ і розгорніть розділ «Налаштування і конфіденційність».
  4. У списку, натисніть по пункту «Налаштування».
  5. У новому вікні опустіться нижче до розділу «Безпека» і перейдіть в меню «Додатки та сайти».
  6. Натисніть на кнопку «Редагувати», яка розташована навпроти параметра «Додатки, сайти та ігри».
  7. У новому меню натисніть на кнопку «Включити». Якщо у вашому випадку є тільки кнопка «Вимкнути», значить ніякі зміни вносити не потрібно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector