Як шукати групи в Facebook: виступити в співтовариство по інтересам

Існує величезна кількість різних соціальних мереж, але однією з перших прийнято вважати Facebook. Даний ресурс по праву заслужив звання найкращої; розроблений він був в далекому 2004 році, і з тих пір його популярність тільки росла. Звичайно, в країнах СНД більше воліють ВКонтакте, проте якщо брати до уваги статистику всього світу, то лідируючу позицію займає саме Фейсбук. Ця соціальна мережа невпинно покращується, в неї з кожним оновленням додаються нові можливості. Але в статті мова піде не про новинки, а про вже давно впровадженої функції — вступ в співтовариства. А якщо бути точніше, то про те, як шукати групи в Facebook.

Ілюстрація на тему Як шукати групи в Facebook: виступити в співтовариство по інтересам

Інструкція з пошуку спільнот

Зараз, мабуть, кожен знає, що в Facebook є групи. По суті, це окремі розділи сайту, де користувачі вступають в співтовариства, об’єднані однією ідеєю або темою. Природно, якщо ви є завсідником представленої соціальної мережі, то бажання вступити в якусь групу з’явиться. Але багато користувачів відчувають труднощі з їх пошуком, хоча насправді нічого складного в цьому немає.

Спосіб 1: Через пошук Graph Search

Якщо ви знаєте точну назву, або хоча б здогадуєтеся про нього, тоді найпростіше буде скористатися внутрішньосистемним пошуком. Працює він як будь-який інший пошуковик, тільки націлений на виявлення елементів безпосередньо соціальної мережі. Таким чином, до слова, ви можете знайти не тільки нові групи, але і ігри, і людей. Працює пошуковик Graph Search наступним чином:

 1. Перейдіть на головну сторінку Фейсбук.
 2. На верхній панелі вставте курсор в поле «Пошук».
 3. Введіть ключовий запит. В ідеалі краще вводити повну назву шуканої групи. Наприклад, ми будемо шукати «StopGames».
 4. У випадаючому списку відразу ж можна знайти однойменний паблік, але якщо його там не буде, тоді натисніть «Всі результати за запитом» або на кнопку у вигляді збільшувального скла. Дуже важливо не натискати клавішу Enter, так як тоді відкриється перший результат зі списку знайдених, а не повний їх перелік.
 5. Ви потрапите на сторінку з усіма результатами пошуку. Як можна помітити, вони поділені за категоріями: «Групи», «Відео», «Фото» і так далі. Так як нас цікавлять лише спільноти, скористаємося фільтром.
 6. Вгорі над списком знайдених сторінок, перейдіть на вкладку «Групи». Після цього ви можете ще більше звузити кількість шуканих спільнот, скориставшись гнучким фільтром в лівій частині сторінки.

Ілюстрація на тему Як шукати групи в Facebook: виступити в співтовариство по інтересам

Після всіх заданих параметрів майже зі стовідсотковою ймовірністю в списку знайдених паблік буде потрібний вам. Залишається лише натиснути на кнопку «Приєднатися», щоб в неї вступити. Також ви можете спочатку в неї перейти, щоб ознайомитися з інформацією.

Спосіб 2: Пошук в рекомендованих

А що робити, якщо ви не знаєте як називається бажана для вступу група. В такому випадку можна перевірити список рекомендованих вам спільнот для вступу.

 1. Перейдіть на головну сторінку свого профілю Facebook.
 2. На лівій панелі натисніть по рядку «Групи».
 3. На сторінці, ознайомтеся зі списком рекомендованих соціальною мережею паблік. Якщо їх ви не спостерігаєте, тоді перейдіть на вкладку «Цікаве».
 4. Натисніть на кнопку «Вступити», щоб стати учасником вподобаного спільноти.

Ілюстрація на тему Як шукати групи в Facebook: виступити в співтовариство по інтересам

Другий спосіб надає більше вибору, проте не завжди в списку будуть групи, в які ви хотіли б вступити. До речі, при необхідності ви можете натиснути на посилання «Переглянути всі».

Корисні поради

Ілюстрація на тему Як шукати групи в Facebook: виступити в співтовариство по інтересам

Шукати групу в Facebook не так вже й складно, до речі, всі вищеописані способи працюють і в додатку. Щоб прискорити пошук, рекомендуємо:

 • при пошуку вводите повну назву шуканого паблік;
 • користуватися фільтром, щоб швидше знаходити потрібну співтовариство;
 • не шукайте прихований співтовариство, вступити в нього можна тільки на запрошення від адміністратора.

В іншому ж процедура ця і так не займає багато часу. До речі, при бажанні ви можете відвідати спеціальні сайти в інтернеті, де публікуються збірки цікавих груп в Фейсбуці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector