Як приховати текст в Word

Редактор Microsoft Office Word має цікаву можливість, про яку знають не всі користувачі. Ви можете приховувати і знову відображати фрагменти тексту, щоб захистити його від перегляду іншими користувачами. Це також можна зробити на етапі друку, щоб не переносити на папір певні фрагменти тексту.

Невидимі символи в MS Word

У деяких випадках користувачам потрібно приховати особисті дані в документі

Слід враховувати, що ця функція не є повноцінною захистом даних. Кожен користувач, який має права редагування тексту, може включити відображення прихованих даних і прочитати їх.

Інша корисна можливість з невидимими символами в Word полягає у видаленні особистих даних при відправленні файлу іншій людині. За замовчуванням в документі знаходиться велика кількість тимчасових і постійних анкетних даних, таких як рукописні примітки, маршрути передачі та елементи системи розмітки. Будь-який користувач, який має право змінювати мультимедійний, може переглянути їх. У деяких випадках це неприпустимо, тому потрібно спеціальним чином підготувати текст перед відправкою.

Які приховані дані існують в Word

Є кілька типів невидимих ​​символів в Ворді. Вони не показуються при звичайному перегляді, але їх може відобразити будь-який користувач. Ось вони:

 • Додані вручну примітки, замітки, виправлення та інші особисті дані. Якщо ви зробили текст спільно з іншими користувачами, в ньому можуть перебувати позначки режиму редагування, коментарі та інше. Дізнавшись ці відомості, будь-який користувач зможе зрозуміти, хто працював над створенням документа. Так ви не зможете зберегти анонімність — це може підвести колег.
 • Властивості файлу, також відомі як метадані. Вони включають в себе ім’я власника аккаунта, з якого відбувалося редагування, а також заголовок тексту. До них відноситься інформація про час створення, яку зберігає Microsoft Office. При використанні певних засобів там можна знайти заголовки електронної пошти, дані, відправлені на перевірку і найменування шаблонів.
 • Водяні знаки і дані таблиць.
 • Вручну прихований користувачем текст. Його, як і інші невидимі символи, можна відновити.
 • Дані про сервер документів. Якщо мультимедійний був збережений на сервері управління або в бібліотеці від Microsoft, він буде мати дані про своє місцезнаходження.
 • Особисті XML-дані.

Додаткові можливості редактора Word

Як приховати текст

Для того щоб вручну зробити знаки в Ворді невидимими, потрібно:

 1. Виділіть потрібну частину;
 2. Клацніть по ній правою клавішею миші та натисніть «Шрифт» в меню, тоді
 3. У «Видозміну» виберіть пункт «Прихований»;
 4. Підтвердіть на «ОК».

Якщо користувач, що читає змінений текст, не знатиме, де розташована невидима частина, то, ймовірно, він не зможе побачити ці дані. Тим не менш, вірогідність перегляду залишається — він може скасувати приховування.

Розширена настройка шрифтів

Як відобразити прихований текст

Для того щоб зробити знаки видимими, потрібно скасувати приховування:

 1. Виділіть весь документ, натиснувши Ctrl + «A»;
 2. Клацніть правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню;
 3. Виберіть «Видозміну» і зніміть галочку з пункту «Прихований»;
 4. Збережіть зміни.

Як знайти прихований текст і видалити особисті дані

Якщо ви не впевнені, що в медіафайлів є невидимі символи, ви можете перевірити його. Ця дія також потрібно в тому випадку, якщо потрібно підготувати документ до відправлення. Воно виконується за допомогою спеціального інспектора програми:

 1. Відкрийте необхідний мультимедійний;
 2. Щоб записати його копію (рекомендується, так як відновити елементи не завжди вдається), клікніть на «Зберегти як» і введіть ім’я у відповідне поле у ​​вікні;
 3. Виберіть директорію і запишіть його;
 4. У копії пройдіть в «Файл» — «Підготовка» — «Перевірити документ»;
  Перевірка текстового документа
 5. У вікні «Інспектор» позначте пункти — інформацію, яку потрібно дослідити;
 6. Клацніть «Перевірити»;
 7. Подивіться підсумок у вікні «Інспектор документів»;
 8. Видаліть ті значення, які хочете безповоротно приховати від одержувача при передачі (ви можете повернути їх до тих пір, поки текст відкритий, а буфер скасування дій не заповнений новими);
 9. Запишіть копію і передайте її.

Результат сканування файлу

підсумок

В Ворді ви можете працювати не тільки з видимими елементами, але і з прихованими. До них також відноситься інформація, яку бажано видаляти перед відправленням сторонньому користувачеві. Робіть це для того, щоб не афішувати дані про сервер зберігання, ручні замітки і інші особисті речі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector