Як прибрати: Введіть тут текст для пошуку

Для розробників комп’ютерних програм стало традицією проводити опитування перед тим, як вводити ті чи інші нововведення. Але, здається, компанія Microsoft не потребує думці користувачів і вносить правки на свій розсуд. Тому з виходом нової версії популярної системи Windows користувачі змушені шукати патчі і твіки для повернення прийнятного виду ОС. І робочого столу зокрема. З цієї стати ви дізнаєтеся, яким чином прибрати фразу: «Введіть тут текст для пошуку».

На що здатна рядок пошуку в Windows 10

Перед тим, як видалити рядок з проханням про введення тексту з панелі завдань Віндовс 10, дізнайтеся її призначення. А також можливості. І тоді, може бути, ви зміните свою точку зору. Цей невеликий блок був створений для більш зручної та простої роботи з файлами і папками в Windows. З неї ви можете потрапити в будь-який куточок налаштувань системи (також, як з пошуку в меню «Пуск» в попередніх версіях). Перш рядок потрібно було шукати в меню «Пуск». Але тепер вона на видному місці і доступна відразу ж при натисканні по ній курсором миші.

Рядок пошуку
Рядок пошуку в Windows 10

Насправді рядок пошуку — дуже зручний і важливий інструмент. Дивно, що він не завоював популярність у користувачів. Застосовуючи рядок, можна з легкістю знайти будь-яку папку з грою. В яких геймери часто вносять зміни, налаштовують параметри. При цьому у багатьох файли на комп’ютері розташовані в страшному безладді. І дістатися до потрібних даних буває зовсім непросто.

Пошук папок
Пошук папок програм та ігор в Windows

Якби ви частіше користувалися рядком, де можна ввести текст для пошуку, ви б оцінили її необхідність. Ще один наочний приклад, який демонструє корисні якості модуля — це пошук в інтернеті.

Пошук файлів в Інтернеті
Файли, які відсутні в комп’ютері можна знайти в Інтернеті

Якщо рядок не знайде файлів в системі серед папок, пошук може бути продовжений з використанням браузера. Єдиний недолік, що його не можна змінити. Використовується тільки Microsoft Edge — новий браузер від Microsoft, який був використаний тільки в 10 версії ОС.

Microsoft Edge
Поради по Microsoft Edge

Одним з істотних плюсів пошукового рядка Віндовс є те, що вона легко шукає пункти налаштувань і параметрів Windows 10. Які часто складно знайти вручну.

Це може бути корисно: як перенести Windows 10 на інший диск (HDD, SSD).

Спосіб відключити опцію «Введіть тут текст для пошуку»

Розробники додатків часто дозволяють скасовувати нові функції програми, які були додані при оновленні. Вони просто можуть бути неприйнятними або незручними, як «Введіть тут текст для пошуку». Так само вчинили і розробники Microsoft. Цю панель ми можемо прибрати. Або змінити її вигляд відображення.

Порядок дій:

 1. Вам потрібно вибрати панель завдань ПКМ;
 2. З’явиться чорне контекстне меню, де ви можете налаштувати не тільки рядок пошуку, а й інші елементи панелі задач. Виберіть угорі пункт «Пошук»;
  Контекстне меню панелі задач
  Контекстне меню панелі задач Windows
 3. Відкриється додаткове віконце, де ви зможете вибрати один з трьох пунктів. У нашому випадку для відключення пошуку натисніть «Приховано»;
  Виберіть
  Виберіть пункт «Приховано»
 4. Ви можете прибрати це громіздке вікно і замінити його на невеликий значок лупи.
  Вікно пошуку зникло
  Вікно пошуку зникло з панелі завдань
 5. Для цього потрібно вибрати замість пункту «Приховано» — «Показати значок пошуку».
  Показати значок пошуку
  Виберіть «Показати значок пошуку»

Після чого в кутку зліва буде видно тільки значок. Розмірами він з звичайну вкладку запущеної програми.

значок лупи
Значок лупи в панелі завдань

При натисканні відкривається те саме вікно, що і при введенні запиту в рядку «Введіть тут текст для пошуку», яке ми вже прибрали.

Читайте також: Windows 10 Update Assistant як видалити назавжди і відключити.

Допоміжні оператори в Windows 10

Більшість пошукових систем мають параметри або оператори пошуку. У всіх випадках вони допомагають нам здійснювати пошук за певними параметрами.

У Windows пошуку теж є додаткові інструменти:

Позначення: Особливості:
*Цей знак допоможе вам знайти папку або параметр із зазначеним словом або можливі варіанти з цим словом. Наприклад, в рядку ви ввели слово «контр», а в результатах з’являться такі рядки — контрольна точка, контур, контора і т. Д.
#Цей знак поставлений між двома числами буде шукати можливі варіанти з зазначеними числами (3 # 4 — в результатах буде 314, 343).
?Буде шукати в текстах пропущені букви за аналогією з цифрами вище.
Слово або фраза взята в лапки ( «Мазь для суглобів»)Вкаже системі, що потрібно здійснювати пошук тільки по цьому словосполученню в суворої точності. Що значить з таким же регістром літер, кількістю прогалин, формою слів і т. Д.
Кутові дужки><Допоможуть шукати файли за вказаними величинам. Наприклад, якщо ви вкажете date: і розмір файлу.
Звичайні круглі дужки ()Будуть шукати результати з різним варіантом розташування слів у фразі: «Велика зелена ваза» — ваза велика зелена, зелена ваза велика і т. Д.
оператор ORДозволяє шукати результати, в яких є хоча б одне слово з фрази.
оператор NOTДозволяє відсікати зазначені слова або словосполучення з фрази: Тіматі NOT Блекстар — в результатах будуть дані зі словом Тіматі, але без Блекстар.

Ці оператори можуть бути застосовані до інших пошукових систем, наприклад, в Google. Детальніше з ними ви можете ознайомитися на сторінці підтримки сайту пошукача.

Це цікаво: еквалайзер для Windows 10.

Як прибрати пошукову систему в реєстрі

Реєстр в системі Майкрософт є єдиною базою налаштувань всіх програм, які встановлені на вашому комп’ютері. Ви можете дозволяти або забороняти їм працювати через цей модуль. А щоб запустити його, натисніть разом WIN + R і введіть в цей рядок «regedit».

Regedit
Введіть команду Regedit

Далі нам потрібно знайти файли реєстру, які відносяться до пошуку.

Щоб знайти їх швидко і без перебору заплутаних гілок:

 1. Натисніть вгорі редактора кнопку «Правка»;
  Виправлення
  Натисніть вгорі вкладку «Правка»
 2. Внизу виберіть рядок «Знайти»;
  знайти
  Виберіть рядок «Знайти»
 3. Введіть в поле словосполучення «SearchboxTaskbarMode». Ви можете скопіювати з сайту назва файлу і вставити його в пошуковий рядок;
  знайти далі
  Введіть назву параметра в рядку і натисніть «Знайти далі»
 4. Натисніть «Знайти далі», щоб продовжити пошук. Необхідно буде почекати кілька секунд. Результат зазвичай з’являється не відразу;
 5. Натисніть на рядок під цією назвою два рази лівою клавішею миші;
  Натисніть на рядок 2 рази
  Натисніть на рядок 2 рази ЛКМ
 6. Тут є три значення. Не залежно від того, яка цифра встановлена ​​в цьому параметрі зараз (як видно 2 або 1), вам потрібно встановити 0, якщо ви не хочете бачити рядок пошуку зовсім. 1 — якщо хочете встановити в якості рядка значок лупи. І 2 — якщо хочете бачити знову рядок «Введіть тут текст для пошуку». Введений параметр потрібно зберегти, натиснувши «Ок».
  Вкажіть потрібне значення
  Вкажіть потрібне значення і натисніть ОК

Вікно редактора можна закрити. І щоб параметр вступив в силу, необхідно перезавантажити комп’ютер. Тільки після перезавантаження ви побачите зміни відповідно до настройками, які ви застосували в редакторі реєстру Windows. Є спосіб, при якому перезавантаження не знадобиться. Але потрібно відкрити інше вікно — диспетчер задач. Він допоможе нам перезапустити процес, який відповідає за відображення елементів робочого столу і папок — провідник.

Порядок дій:

  1. Натисніть разом CTRL + SHIFT + ESC;
  2. Натисніть внизу нового вікна кнопку «Детальніше»;
   Детальніше
   Натисніть кнопку «Подробнее»
  3. Вікно відкриється на потрібній нам вкладці — «Процеси»;
   процеси
   Вкладка «Процеси»
  4. Список потрібно прокрутити, щоб внизу знайти процес з піктограмою звичайної папки Windows під назвою «Провідник»;
   провідник
   Процес «Провідник»

Його потрібно вибрати ПКМ і натиснути на пункт «Запустити знову». На час робочий стіл і папки зникнуть. Але вже через кілька секунд (залежно від потужності вашого ПК) з’являться. І рядок пошуку буде відображатися або навпаки зникне відповідно до обраних параметрів в реєстрі.

У реєстрі Windows також можна налаштувати відображення пошуку для окремого користувача. Якщо у вашому комп’ютері їх кілька, наприклад, «Адміністратор», «Користувач ПК», «Гість» і т.д. Розробники з Майкрософт настійно не рекомендують змінювати параметри реєстру ОС, щоб прибрати блок «Введіть тут текст для пошуку». Так як це може привести до збоїв системи або повної відмови в роботі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector