Як прибрати Сторінку спонсорів при включенні комп’ютера?

Дуже часто активні користувачі Мережі потрапляють на всілякі віруси, трояни і черв’яки, які завантажуються в систему і вносять там ряд змін. Так, останнім часом все більше скарг на довільний запуск браузера з відкритою «Сторінкою спонсорів» від GameorPlay.info, яка найчастіше з’являється при включенні комп’ютера. Ми покажемо як швидко видалити таку вірусну активність з Windows.

Чи небезпечний такий вірус?

Безумовно небезпечний. Він може не тільки викликати появу реклами і банерів при запуску комп’ютера, але і перехоплювати особисті дані клієнтів Windows. Наприклад, хробак може відстежувати вашу історію відвідувань, може завантажувати додаткові програми або розширення для браузера. Всі вірусні процеси протікають «тихо» і у фоновому режимі, тому відстежити їх не просто.

Рекламна-сторінка-спонсорів-від-gameorplay-info
Рекламна сторінка спонсорів від gameorplay.info

Як видалити Сторінку спонсорів?

Вірусний сайт GameorPlay.info, може заразити будь-який браузер Google Chrome, Opera, Mozilla FireFox. Для того, що б його швидко вивести з системи, доведеться заздалегідь завантажити на ПК кілька корисних програмок — CCleaner, AdwCleaner і, за бажанням, MalwareBytes. Далі зробіть наступне:

 1. Перезавантажте комп’ютер і відключіть всі програми, які у вас прописані в автозавантаження і можуть бути активні.
 2. Відкрийте стандартне меню видалення додатків в Windows — перегляньте останні установки, якщо там будуть невідомі вам — видаляйте. Сподіваюся ви вмієте розрізняти сторонній софт від системних оновлень і доповнень.
 3. Запустіть «Виконати» в меню Пуск і пропишіть там% temp%. Ця команда відкриє папку з тимчасовими файлами — всі їх періть.
 4. Запустіть AdwCleaner і виконайте з його допомогою очищення, яка закріплюється перезавантаженням ПК. Краще зробити це двічі.

  Додаток-для-видалення-рекламних-вірусів-AdwCleaner
  Додаток для видалення рекламних вірусів AdwCleaner

 5. Далі також сканувати за допомогою MalwareBytes.
 6. Останнім запустіть CCleaner, де вам потрібно виконати дві команди «Очищення» і «Реєстр».

  Програма-комплексної-очищення-CCleaner
  Програма комплексного очищення — CCleaner

 7. Останнім етапом відкрийте ваш браузер, на якому вискакувала «Сторінка спонсорів» і скиньте його налаштування. У мережі безліч інформації щодо скидання в хром, Опері, Мозілли і іншим браузерам.

підсумки

В кінці хочу додати — завжди оновлюйте версії ваших браузерів до останніх. Робиться це в «Налаштуваннях» — пункт «Про браузері». Також стежте за джерелом завантажень, найчастіше вірус чіпляють до популярного безкоштовного софту. Таке ПО активно поширюється на другосортних обмінниках. На цьому все, якщо ви не змогли прибрати «Сторінку спонсорів -GameorPlay.info» з браузера, або виникли складнощі — відпишіться в коментарях, я вам допоможу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector