Gmaegames.pro/redirect-from-banner.html — як прибрати сторінку спонсорів

В останні роки, атаки вірусних програм на браузер дещо вщухли. Це пов’язано з посиленням вбудованих в браузер захистів і антивірусних скриптів, а також хорошою роботою встановлених сканерів на ПК. Але все ж деякі з вірусів проникають в систему. Наприклад, зараз проявляє активність вірус, який довільно запускає сторінку спонсорів http-gmaegames.pro/redirect-from-banner.html. Ми розповімо, як зловредів проник в Windows і як його швидко видалити.

Що це за загроза?

Сторінка спонсорів gmaegames.pro — це вірусний сайт, який прописаний в налаштуваннях Windows і браузера. Після запуску системи вірус може автоматично прогружаются сайт, або запускати його під час роботи в Інтернеті.

Сторінка-спонсорів-gmaegames-pro-в-браузері-Google-Chrome
Сторінка спонсорів gmaegames.pro в браузері Google Chrome

Сам сайт з себе нічого не представляє — лише набір вірусної реклами і тізерок. Однак, крім реклами, сам вірус може надавати набагато більше впливу на користувача. наприклад:

 1. Перехоплення особистих даних, відправка історії пошуку та відвідувань на сервера хакерів;
 2. Відстеження і перехоплення онлайн банкінгу, а саме логін-паролів;
 3. Установка нових зловредів, через системні дірки, які створюються вірусним скриптом;
 4. Крім усього іншого, постійна прогрузкі gmaegames.pro викликає звичайний дискомфорт.

Як вірус проник в систему?

Відповідь на це питання досить простий — ви були неуважні і втратили пильність при серфінгу в Мережі. Наприклад, ви відвідали другосортний ресурс і завантажили звідти торрент, exe-файл гри або програми. Після цього, прив’язаний до файлів вірусний скрипт, встановлюється в системі разом із завантаженням.

По-основному-вірус-ховається-в-безкоштовному-софт
В основному — вірус ховається в безкоштовному софті

Варто відзначити, що сучасна Win-захист працює досить добре, але якщо користувач своїми ж руками клікнув на установку і підтвердив її — допомогти вам ніхто не зможе.

Варто відзначити, що хакери ретельно готуються до вірусній атаці. Код трояна / хробака прив’язується до популярного ПО, актуальним торрентів фільмів і іншого софту. Саме тому поява певних сторінок відбувається масово і носить вибуховий характер.

Як видалити gmaegames.pro з ПК?

Для початку слід розуміти: простого видалення gmaegames.pro з браузера — буде мало. Потрібно проводити комплексне очищення Windows і браузера, зокрема. Вам знадобляться декілька сканерів і одна чістілка реєстру. Про всяк випадок зробіть резервну копію системи і запросіть точку відновлення. Ось що робимо після:

 1. Закриваємо всі. Зносимо всі завантаження і останні установки, видаляємо навіть файли з папки Download.
 2. В меню «Виконати» вписуємо% temp%, після чого відкриється однойменна папка. Через CTRL + A все виділяємо і стираємо.
 3. Після цього застосуєте на вибір будь-який з сканерів AdwCleaner або MalwareBytes, а краще два черзі. Ними проганяє систему по 2 рази, постійно бутая систему.

  Програма-сканер-AdwCleaner
  Програма сканер — AdwCleaner

 4. Далі встановіть на ПК невеликої сканер CCleaner. З його допомогою виконайте дві опції — «Реєстр» і «Очищення».

  Програма-сканер-CCleaner
  Програма сканер CCleaner

 5. Після такого прогону — видаліть всі ярлики браузерів зі столу і замініть їх новими.
 6. Також не зайвим буде і відкрити самостійно Реєстр. Для цього в Виконати впишіть — regedit. В меню реєстру тисніть CTRL + F, а під сплив пошуку вбийте назву сайту gmaegames.pro. Видаліть всі записи, які будуть знайдені.

  Пошук-даних-о-сайті-gmaegames-pro-в-реєстрі-Windows
  Пошук даних про сайті gmaegames.pro в реєстрі Windows

Після таких нескладних рішень сторінка спонсорів повинна піти. Якщо раптом не допоможе, залишається тільки скидання браузера і його налаштувань. Але можна обійти цей пункт і просто виконати переустановку. Причому, робити потрібно так: видаляємо програму — стираємо її папки — коригуємо реєстр через CCleaner — ставимо останню версію браузера.

висновок

На цьому все. Сторінка gmaegames.pro повинна пропасти. Слід зазначити — завантажувати сканери потрібно тільки з офіц. сайтів. Справа в тому, що там знаходяться установники, в які вшиті останні апдейти по базах вірусів і напевно скрипт, що викликає цю сторінку туди вже внесений.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector