Як прибрати Akket зі стрічки рекомендацій Chrome

Google

Компанія Google розважає своїх користувачів як може — в тому числі за допомогою агрегатора новин, вбудованого в Chrome і пошуковий додаток. В цьому зібранні містяться публікації на цікаві для вас теми, але, на жаль, Google не відчуває достовірність джерел.

Якщо ви помітили, що якийсь сайт постійно публікує клікбейти і фейки, ви можете заблокувати його і перестати отримувати новини, які він публікує. Відмовитися від сайту безпосередньо в Chrome не вийде, але це можна зробити через додаток Google.

  • Відкрийте програму Google за допомогою іконки в списку всіх встановлених додатків або жестом свайпа на домашньому екрані.
  • Знайдіть новина від того сайту, який вам набрид і натисніть на кнопку меню (три вертикальні крапки).
  • Виберіть опцію «Не показувати статті з веб-сайту …»

Google

З додатку Google статті від цього джерела зникнуть моментально, а зі станиці рекомендацій в браузері Chrome — через деякий час. Майте на увазі, що повернути цей сайт назад в рекомендований контент не вийде.

При бажанні ви можете взагалі відмовитися від рекомендованих статей. Для цього треба зайти в налаштування програми Google, відкрийте в них розділ «Загальна» і деактивуйте тумблер навпроти «Рекомендацій».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector