watchOS 4.0 — як працюють нові циферблати «Калейдоскоп» і «Siri»

watchOS 4.0 - як працюють нові циферблати «Калейдоскоп» і «Siri»

Перша бета-версія операційної системи watchOS 4.0 для годин Apple Watch додала не так вже й багато нового. Спортсмени отримали інтеграцію з фітнес-центрами (тільки для США) і поліпшений музичний плеєр, а всі інші — три нових циферблата. Починаючи з осені 2017 року власники годин зможуть встановити «Калейдоскоп», «Siri» і героїв мультфільму «Історія іграшок». Останні поки не доступні, так що доведеться обмежитися знайомством з першими двома.

watchOS 4.0 - як працюють нові циферблати «Калейдоскоп» і «Siri»

«Калейдоскоп» повністю виправдовує свою назву. В основі цього циферблата лежить фотографія, яка трансформується таким чином, що в дійсності починає нагадувати химерні візерунки дитячої іграшки. Дізнатися що ж було зображено на оригінальній зображенні шансів немає, тому вибирати варто орієнтуючись тільки на колірну гамму зображення. У watchOS 4.0 є кілька попередньо встановлених зображень, які змінюються прямо на годиннику, а в додатку Watch для iPhone є можливість завантажити власне зображення. Це стане в нагоді тим, хто не оцінить стандартну колірну гамму.

watchOS 4.0 - як працюють нові циферблати «Калейдоскоп» і «Siri»

Особливість циферблата «Калейдоскоп» в анімації. Зображення на екрані не статичне, воно плавно змінюється по ходу руху секундної стрілки. Якщо спробувати запам’ятати картинку і подивитися на годинник через кілька хвилин, результат буде несподіваним. Візерунок повністю зміниться, залишиться знайомої лише колірна гамма. Анімацію можна примусово прискорити за допомогою коліщатка, у міру прокручування «Калейдоскоп» буде швидко змінюватися. Головне — постарайтеся, щоб це не стало звичкою.

watchOS 4.0 - як працюють нові циферблати «Калейдоскоп» і «Siri»

Циферблат «Siri» — це поки темна конячка для користувачів Apple Watch. По-перше, не всім подобається так часто розмовляти з віртуальним асистентом, щоб тримати його на дисплеї годин, по-друге, є шанс значного програшу функціональності в порівнянні з користувачами в США і деяких інших країнах. Наприклад, прямо зараз циферблат «Siri» показує мені секундомір, час заходу, стару і не дуже прикольну фотку, радить хвилину перепочити і обіцяє на завтра гарну погоду. Начебто багато всього, але нічого супер корисного. Подивимося, може з часом циферблат «Siri» буде адаптуватися і ставати все більш корисним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector