Як правильно заряджати iPhone

Багато власників заряджають пристрої хаотично. Зазвичай роблять це «на ходу», як є можливість. Частенько ставлять на ніч, більш ніж на 7 годин. Давайте розглянемо, як правильно заряджати iPhone.

перша зарядка

iPhone заряджається на столі

Не дивлячись на те, що зарядка iPhone — це процес нескладний, все ж варто враховувати деякі деталі

Тільки що куплений Айфон важливо зарядити правильно, тільки тоді він прослужить справно, довго. Якщо ви хочете знати, як правильно заряджати Айфон, перший цикл виконуйте згідно інструкції нижче.

  1. Вийнявши новенький iPhone, підключіть на 3 години до зарядного пристрою.
  2. Після 100 відсотків від’єднайте, користуйтеся їм, поки батарея повністю не розрядиться. Обов’язково потрібно зарядити його повністю.
  3. Коли смартфон вимкнеться, на 2 години залиште його, не користуйтеся ним.
  4. Далі необхідно зарядити заново до 100%, під час процесу не використовуйте пристрій.

нічна зарядка

Давайте розглянемо, що відбувається зі смартфоном, коли приєднуєте його до живлення. Процесом у всіх сучасних гаджетів управляє вбудований в них модуль — контролер зарядки. Він допомагає зарядити смартфон за максимально можливі, притому розумні терміни. Він же не дає перезаряджатимуться батареї. Тут врахувати треба, що 80% заряджається швидко, використовуючи максимально можливу силу струму; решта ж 20% в повільному темпі, знижуючи силу струму для продовження життя батареї.

Коли процес завершений, контролер відключає подачу харчування. Батарея нічого передає заряд, залишаючись в бездіяльності, і не позбавляється його. Стверджують: після 100% настає режим циклічної підзарядки / розрядки, однак це невірно, адже тоді швидше був би знос.

iPhone з кабелем Lightning

Також відомо, що всі батареї схильні до процесу саморазрядкі, коли немає підключення до джерел живлення. Показник саморазряда у літій-полімерних батарей становить 5% за місяць. Контролер перевіряє залишковий запас, коли втрата значна, процес починається заново. Він відновлюється при втраті в 2%, т. Е. Приблизно раз в два тижні. При залишенні гаджета підключеним до джерела живлення підзаряджатися він буде за місяць 1-2 рази.

Отже, при залишенні телефону підключеним на ніч шкоди йому не наноситься.

адаптери харчування

Всі адаптери Apple дають напругу в 5 V, розрізняються силою струму, потужності.

Стандартний джерело живлення в 1 A (ампер), 5 W (ват) виконує повну зарядку телефону за півтори години приблизно.

Розглянемо питання: чи дозволяється для iPhone застосовувати адаптер харчування, призначений для iPad? Офіційний сайт Apple стверджує: адаптером iPad можливо зарядити моделі iPod, iPhone. Контролер харчування регулює, яка сила струму буде братися батареєю гаджета. Тому, всупереч поширеній думці, пристрої від iPad не шкодять iPhone.

Неправильним є також твердження, що зарядка iPad прискорює процес заряджання смартфона. Тільки 6 покоління гаджетів навчене прискореному процесу, попередні покоління не володіють такою здатністю.

Адаптери китайського виробництва

Розглядаючи, як зарядити Айфон, не забудьте враховувати країну виробництва адаптера.

Чи не рекомендуємо застосовувати китайські прилади. Якість у всіх сумнівне, характеристики не відповідають заявленим виробником.

Автомобільна електроніка

Також не рекомендується застосовувати автомобільні адаптери для зарядки iPhone. Вони не захистять телефон від стрибків електрики. Контролер харчування буде пошкоджуватися через нестабільність сили струму, напруги автомобільних електромереж.

Коли телефон перестає заряджатися навіть від оригінального кабелю, процес проходить дуже довго, в повному обсязі, значить, контролер харчування зіпсований, в чому частіше вина саме автомобільних пристроїв.

тривале зберігання

Коли необхідно залишити Айфон на тривалий час, обов’язково виконайте наступні кроки.

  • Зарядити пристрій слід на 50%. Повна зарядка батареї спричинить втрату частини ємності батареї. Повністю розряджена, вона піде в стан глибокої розрядки.
  • Неодмінно вимкніть Айфон.
  • Помістіть його в місце сухе, з температурою не вище 32 0C.
  • Заряджайте Айфон через кожні півроку також до 50%.

Чоловік тримає заряджений iPhone в руці

Правила зарядки

Особливих правил, як заряджати Айфон, зрозуміло, немає. Контролер харчування успішно захищає Айфон при неправильному поводженні з ним. Не користуйтеся сумнівними приладами, і можете заряджати ваш iPhone, як вам зручно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector