Як зробити фото з веб-камери

Трапляється, що потрібно терміново сфотографуватися, не відходячи від комп’ютера, а ось як саме це робиться — знає далеко не кожен. Насправді все зовсім не важко. Бажаючі дізнатися, як фотографувати на веб-камеру, знайдуть відповідь на своє питання в цій статті. Отже, давайте розбиратися разом.

Перший і, мабуть, найпростіший варіант — зробити фото за допомогою вбудованих засобів. Для цього вам потрібно зайти в «Мій комп’ютер» і знайти значок «USB-відеопристрій». Далі перед вами відкриється вікно, де ви зможете сфотографуватися, натиснувши «Зробити новий знімок».

Використання інструментів Windows

Наступний підхід — з використанням сторонніх програм. Тут вам буде потрібно завантажити ці самі «сторонні програми». Перевага їх в тому, що вони мають цілий спектр різних функцій для роботи з фото і відео: фільтри, маски, настройки кольорів, яскравості і багатьох інших параметрів.

Найпопулярнішими з подібних програм є LiveWebCam. Це безкоштовна утиліта, яка має величезний функціонал, розширюючи можливості звичайної «вебки». Працювати з нею дуже просто: відразу після скачування запустіть програму, перед вами відкриється вікно із зображенням, праворуч ви виявите кнопку «Зробити знімок». Там же, з правого боку, є налаштування, де ви можете підкоригувати параметри зображення, а також функція автоматичної зйомки.

Крім LiveWebCam, є ще одна хороша утиліта — EasyWebCam. Відрізняється вона дуже широким спектром налаштувань і наворотів, на зразок купи фільтрів і подібних функцій. Якщо вам все це не потрібно, то використовуйте краще LiveWebCam.

Популярна утиліта LiveWebCam

При інтернет-з’єднанні можна скористатися онлайн-сервісами, через які також можна легко сфотографуватися. Найпопулярніші серед них — Webcamleo і Picachoo. Щоб зробити фото, досить перейти на сайт і в вікні, дозволити доступ до веб-камері. Після цього аналогічно попереднім способам робиться фото.

Налаштування сервісу Picachoo

Ось так швидко, легко і просто робиться знімок на веб-камеру. Напишіть в коментарях, чи сподобалася вам ця стаття і легко ви розібралися в питанні?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector