Як правильно заряджати геймпад PS4

Геймпад для ігрової консолі останнього покоління отримав назву DualShock 4. Крім оновленого дизайну, нових функцій і більш досконалого управління, він отримав поліпшену батарею і більш широкі можливості зарядки.

Правильна зарядка джойстика

Заряджати DualShock 4 необхідно правильно. Так джойстик прослужить довше.

Особливості джойстика:

 • В цілому збережений стиль і основні елементи контролерів попередніх поколінь.
 • Прибрано кнопки Start і Select, замість них тепер сенсорна панель.
 • З’явилися кнопки Share і Options. Перша дозволяє миттєво поділитися ігровими моментами, друга викликає екран налаштувань.
 • З’явився колірний індикатор, який може світитися 4 різними кольорами в залежності від ігрового процесу.
 • Потужні акселерометр і гіроскоп, що підвищують точність управління.
 • Так само як і в попередніх поколіннях геймпадов, залишилася функція вібрації.
 • Роз’єм для гарнітури, вбудовані мікрофон і динамік.

акумулятор

Звичайно, підтримка всіх цих функцій вимагає потужної батареї. У Dualshock 4 це літій-іонний акумулятор на 1000 mAh, який здатний працювати без підзарядки до 6 годин. Звичайно, для захоплених гравців це мало. Тому компанією Соні передбачена можливість підзарядки під час гри. Крім того, важливо правильно заряджати геймпад PS4, щоб він довго зберігав свої характеристики, перш за все, ємність.

Правильне використання літій-іонних акумуляторів

Існують загальні правила використання літій-іонних акумуляторів, які дозволять продовжити їх термін служби і тривале збереження характеристик ємності і здатності тримати заряд. Ці поради підходять і для батарей геймпада DS4:

 • Не допускайте повної розрядки акумулятора. У літій-іонних батарей немає ефекту пам’яті, тому їх можна і потрібно заряджати до того, як вони розрядилися повністю. Відомо, що будь-який акумулятор має обмежене число циклів зарядки. Якщо ви будете ставити геймпад заряджатися на рівні не нижче 10-20%, ви істотно підвищите кількість таких циклів для своєї батареї.
 • Розряджати повністю раз в 3 місяці. Знаходження довгий час в зарядженому стані так само шкідливо для батареї, як і постійна розрядка до нуля. Тому рекомендується раз в 3 місяці до нуля розряджати акумулятор, а потім повністю зарядити і потримати на зарядці 8-12 годин. зарядка джойстиків
 • Дотримуйтесь правил зберігання. Якщо ви тривалий час не використовуєте геймпад, зберігайте його зарядженим на 30-50%. Довге зберігання в повністю зарядженому стані призведе до зменшення ємності. А тривале зберігання в «порожньому» стані взагалі виведе його з ладу, він абсолютно втратить здатність тримати заряд.
 • Використовуйте оригінальні або хоча б якісні зарядні пристрої. У китайських зарядник числові показники часто пишуться навмання, не відповідаючи дійсності. А це може призвести до виходу з ладу акумуляторної батареї.
 • Уникайте перегріву. Не залишайте акумулятори під впливом прямих сонячних променів, біля джерел тепла. Максимально допустимі температури використання від -40 до +50 за Цельсієм.

Способи зарядити DS4

Дізнатися, що сідає батарея у джойстика PS4, можна наступним чином:

 1. Подивитися поточний рівень заряду, затиснувши і утримуючи кілька секунд кнопку PS.
 2. У верхній частині екрану з’явиться відповідне повідомлення, після цього вам залишиться близько півгодини до того, як джойстик повністю відключиться.

Існують наступні способи зарядити контролер PS4:

 1. Від самої консолі.
 2. За допомогою зарядної станції.
 3. Від USB комп’ютера.
 4. Від розетки за допомогою зарядного пристрою.

зарядна станція

Рекомендованими до використання є перші два способи. Геймпад є недешевим пристроєм, і буде шкода вивести його з ладу через неправильну зарядки.

Зарядку від самої консолі можна виробляти під час гри і в сплячому режимі. Щоб виконати зарядку в режимі очікування:

 1. Підключіть джойстик до PS4 за допомогою USB-кабелю.
 2. Зайдіть в меню «Налаштування».
 3. Виберіть пункт «Вибрати опції, доступні в режимі очікування». Наявність доступних опцій
 4. Поставте галочку в пункті «Харчування від роз’єму USB». Якщо цього не зробити, то при переході в режим очікування джойстик не буде заряджатися.
 5. Підніміться на рівень вище і виберіть пункт «Перейти в режим очікування». Перейти в режим очікування
 6. Через деякий час консоль перейде в режим очікування, а колірний індикатор на панелі джойстика поміняє колір на оранжевий. зарядка
 7. По завершенні процесу колірний індикатор згасне, геймпад можна від’єднати, а консоль вимкнути. Те, скільки він буде заряджатися, залежить від початкового рівня заряду. Повністю геймпад DS4 заряджається до 2 годин.

А також ви можете підключити джойстик кабелем під час гри і він буде автоматично заряджатися, поки ви граєте.

Щоб марно не ганяти консоль PS4 для зарядки джойстиків, можна придбати спеціальну зарядну станцію. Хоча в режимі очікування PS4 споживає дуже мало електрики, окремий зарядний пристрій багато в чому зручніше. Воно не займає багато місця і може бути встановлено незалежно від розташування консолі.

Існує фірмова зарядна станція Sony і сумісні від інших виробників.

Зарядна станція Sony

Процедура правильної зарядки проста:

 1. Підключіть зарядну станцію до електричної мережі.
 2. Встановіть один або два геймпада. Зверніть увагу, щоб вони були розміщені правильно, до клацання.
 3. На світловий панелі індикатор загориться помаранчевим переливаються світлом.
 4. Після повного зарядження акумулятора, індикатор згасне. Джойстики можна витягувати зі станції.

Такі правильні способи зарядити контролер PS4. Багато хто задається питанням, чи можна заряджати геймпад від розетки. Теоретично, це можливо за допомогою зарядного пристрою смартфона. Однак є ряд моментів, які потрібно враховувати:

 • Вихідний струм (напис Output на блоці зарядного пристрою), який подається на смартфон, а в нашому випадку на геймпад. Дуалшок 4 розрахований на 0,8 А. Використання значно більших або менших значень може вивести пристрій з ладу.
 • Кабель USB. Якщо ви зважилися заряджати контролер від розетки, використовуйте його рідний кабель, а не той, що йде в зборі з зарядним пристроєм телефону.
 • Виробник зарядного пристрою. Наскільки можна довіряти показниками, написаним на ньому, та й яке, в принципі, якість. Скачки струму і напруги можуть зіпсувати геймпад.

За тим же принципом деякі заряджають джойстик від комп’ютера, USB 2.0 дає струм 0,5 А, а USB 3.0 — 1 А. Ще замість зарядки від розетки можна використовувати зовнішній зарядний пристрій, або PowerBank. Але при цьому потрібно враховувати наведені вище рекомендації. Бажано, щоб на самому акумуляторі вказувалася його сумісність з Dualshock 4.

Venom PowerBank

Варто також сказати про нещодавно з’явився додатковому акумуляторі для Dualshock 4 на 1200 mAh. Він підключається до геймпад через його microUSB-порт і дозволяє продовжити час автономного використання до 20 годин.

Таким чином, нетривалий час автономної роботи геймпада PS4 компенсується різноманітними можливостями зарядки. Звичайно, з усіх способів, як можна заряджати ваш геймпад від PS4, найбільш зручним є підзарядка під час гри і в режимі очікування. Ви можете продовжувати грати, а контролер при цьому буде заряджатися. Або відійти на обід, а він буде заряджатися, поки приставка в сплячому режимі.

Чи можна заряджати від розетки або USB комп’ютера, питання спірне. Це залежить від характеристик зарядного пристрою і USB-портів. Якщо ви не хочете ризикувати своїм геймпадом і не впевнені в тому, що зарядка підійде до нього, настійно не рекомендується застосовувати цей спосіб. Техніка Sony якісна, надійна, але вибаглива при неналежному з нею зверненні. Якщо у вас є поради, як зарядити акумулятор або продовжити термін його роботи і служби, діліться своєю думкою в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector