Як правильно вибрати і встановити домофон? —


Установка домофона є досить трудомістким процесом, який часто виконують фахівці. Але, володіючи певними знаннями, можна виконати установку домофона власними руками. Це дозволить заощадити чимало грошей, які можна навіть вкласти в придбання домофона.

вибір домофона

Установка пристрою починається з його вибору. Домофон встановлюється зовні квартири або будинку і дозволяє вести переговори з відвідувачами. Сьогодні на ринку представлений великий вибір домофонів, при цьому вони мають різну вартість в залежності від моделі, призначення і виробника. При цьому аналізувати і порівнювати їх характеристики правильніше буде відразу на сайті розробника систем зв’язку https://www.multicom.ru/katalog/. При цьому варто враховувати, що домофон може встановлюватися як окремо на одну квартиру, так і на весь будинок. Якщо матеріальне становище не дозволяє придбати сучасну модель відеодомофона, то можна зупинити свій вибір на аудіпереговорном пристрої.

Що стосується сучасних відеодомофонів, то вони можуть передавати як кольорову, так і чорно-білу картинку. Встановивши такий домофон, ви будете мати можливість не тільки чути співрозмовника, але і бачити. Часто такі пристрої комбінують з декількома камерами, що дозволяє поліпшити огляд простору перед вхідними дверима.

До установці такого домофона варто підійти дуже ретельно. Найчастіше їх встановлюють на висоті понад півтори метра від підлоги. Внутрішній блок можна встановити в квартирі або в будинку на будь-якому місці, але найчастіше їх розміщують біля вхідних дверей.

установка домофона

Після того, як пристрій було вибрано, а місце установки виразно, можна приступати до його підключення. Перш за все, прокладається кабель. Для підключення домофона використовують спеціальний кабель. При прокладанні кабелю варто врахувати, що його довжина не повинна перевищувати 40 м. В іншому випадку якість передачі інформації буде перебувати на низькому рівні. Якщо ви вирішили встановити ще і електронний замок, то потрібно буде прокласти окремий кабель. Також до місця встановлення домофону ще потрібно провести кабель живлення 220 В.

Після того, як кабелі будуть прокладені, можна приступати до монтажу самого обладнання. За допомогою саморізів і дюбелів домофон потрібно закріпити на певному місці. Потім до обладнання потрібно підключити кабель живлення. Після цього потрібно підключити кабель, що з’єднує із зовнішнім блоком. Ось і все — домофон готовий до експлуатації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector