Як правильно підключити відеореєстратор до комп’ютера

Існує безліч причин, за якими прямий процес копіювання з відеореєстратора (DVR) на ПК неможливий. По-перше, багато відеореєстратори не мають можливості підключення через USB або Firewire. По-друге, файлові системи і відеофайли, які використовуються виробниками цифрових відеореєстраторів, зазвичай мають формат Linux і часто є власністю, що робить пряму копію надзвичайно складною і несумісною зі середовищами Windows і Mac. По-третє, виробники техніки прагнуть не допустити цього — вони не хочуть, щоб копіювання інформації було простим. Поради до використання відеореєстратора:

 1. Для більшості моделей відеореєстраторів потрібно кабель. Настійно рекомендується протестувати всі деталі і при необхідності налаштувати віддалений доступ до мережі.
 2. Відеореєстратор слід розміщувати в прохолодному місці без пилу.
 3. Не встановлюйте і не виймайте жорсткий диск, коли DVR включений.
 4. Вимкнення DVR під час відтворення або запису може пошкодити жорсткий диск.
 5. Для продовження терміну служби проводів водонепроникні захисні покриття.
 6. Щоб запобігти електромагнітні перешкоди, намагайтеся уникати високовольтних ліній поблизу.
 7. Щоб забезпечити кращу якість зображення, при установці камер остерігайтеся проблем з освітленням.

Перш ніж підключити відеореєстратор до комп’ютера, потрібно визначити, які виходи є на DVR. Як приклад розглянемо задню панель Motorola DCT6208. З 4 портів, доступних на цьому DVR для відео (DVI, Video / Audio Out, S-Video і Firewire), Firewire є єдиним, який передає як відео, так і аудіо. Оскільки потрібно бути активним лише одне з’єднання, це найпростіший спосіб зробити це. Крім того, багато комп’ютерів вже оснащені FireWire, тому купувати карту видеозахвата не доведеться. Якщо такий варіант відсутній, слід використовувати DVI разом з Audio Out. Якщо ваша модель DVR не підтримує DVI, підключайте через Video / Audio. Останній варіант — S-Video. Тут також доведеться використовувати Audio Out. Цей відеореєстратор не підтримує новітній стандарт HDMI і підключення USB, передає аудіо і відео швидше, ніж будь-яка інша альтернатива.

Використовувати наступний IP-адреса

Налаштування комп’ютера

Щоб підключити відеореєстратор до комп’ютера Windows перейдіть в Панель управління / Центр управління мережами і загальним доступом:

 • Тут виберіть опцію «Зміна параметрів адаптера» — «Підключення по локальній мережі».
 • Двічі клацніть по ньому. Відкриється вікно властивостей.
 • Знайдіть «IP версії 4» і клікніть рядок двічі.

Тепер прийшов час поставити IP-адреса безпосередньо на комп’ютер. Наприклад, DVR був привласнений IP «192.168.1.20». Потрібно поставити IP тієї ж серії на ПК.

 • Введіть «192.168.1.21».
 • Пропінгуйте IP-адреса відеореєстратора з комп’ютера або ноутбука і подивіться відповідь.

Як переглянути запис на комп’ютері і телевізорі

Все готово! DVR тепер підключений до комп’ютера. Щоб подивитися вміст відкрийте Internet Explorer і введіть в адресному рядку IP-адреса відеореєстратора. Якщо потрібно, введіть логін і пароль від DVR. Після проходження верифікації відкриється вікно управління файлами. Щоб переглянути вміст відеореєстратора через телевізор, необхідно підключити пристрій одним з доступних способів — FireWire, USB, HDMI, S-Video, Audio / Video Out і т. Д. Метод перегляду записів відеореєстратора на ПК залежить від типу камер:

 • Аналогові камери — найширший вибір. Забезпечує відмінну якість картинки за прийнятну ціну. Для повноцінного використання потрібна плата видеоввода і спеціальне програмне забезпечення.
 • IP-відеокамери — сучасні функціональні системи віддаленого використання відеореєстратора. Залежно від можливостей конкретної моделі, через браузер або консоль віддаленого управління можна отримати доступ до налаштування зображення, управління поворотом камери, включення / відключення підсвічування і т. Д.
 • Web-камери — найпримітивніші системи відеоспостереження. Підключаються через USB, характеризуються низькою якістю зображення. Для управління такою системою відеоспостереження можна використовувати оригінальне (від виробників камери) або стороннє ПЗ, що дозволяє не тільки налаштувати картинку, але і встановити чутливість датчика руху або розклад включення / вимикання.

Для роботи з відеореєстратором можна скористатися однією з популярних програм для перегляду трансляцій з камер.

IP Camera Viewer

Це безкоштовний інструмент, який дозволяє переглядати онлайн-відео з IP або USB-камер. Щоб використовувати програму, натисніть «Додати камеру», виберіть її тип (підтримка більше 2000 IP і веб-камер) і натисніть «ОК», щоб прийняти настройки за замовчуванням. Відразу після цього ви побачите вікно з трансляцією, яке можна збільшувати, переміщатися або переглядати в повноекранному режимі.

переваги:

 • Доступні інструкції.
 • Може бути використано для спостереження.
 • Може отримати доступ до будь-якої IP-камері.
 • Акуратний інтерфейс.

недоліки:

 • Примітивний інтерфейс.
 • Редагувати і вводити IP-адреса камери необхідно вручну.
 • Редагувати і вводити шлях камери MJPEG також необхідно вручну.
 • Після кожного редагування додаток необхідно перезапустити.

IP Camera Viewer — це додаток, розроблене IPcamerastudio.com, яке дозволяє переглядати відео в реальному часі з різних IP-камер. Перед використанням програми потрібно вказати IP-адресу камери, до якої необхідно підключитися. Після запуску відкривається простий інтерфейс з двох вкладок: Відео і Довідка. Вкладка «Відео» буде основним екраном перегляду, а вкладка «Довідка» містить інструкції про те, як переглядати відео з певною IP-камери.

IP Camera Viewer

Щоб ввести IP-адресу, потрібно відкрити папку, в якій встановлено IP Camera Viewer, а потім натиснути правою кнопкою миші файл «IPCamera.bat». Виберіть «Редагувати», і коли з’явиться вікно, змініть «96.10.1.168» на свій IP-адресу, а потім введіть «/mjpg/video.mjpg» — шлях MJPEG камери. Після внесення змін запустіть програму, і все готово. Тепер при відкритті IP Camera Viewer ви зможете переглядати канал з певною IP-камери. На вкладці Керування камерою / Змінити камеру можна налаштувати різні параметри, включаючи дозвіл відео, частоту кадрів, гучність мікрофона, яскравість, контраст і багато іншого. В IP Camera Viewer можна додати до чотирьох камер, а потім контролювати і переглядати їх все одночасно. Але це всього лише програма для перегляду — немає датчика руху, записи або чого-небудь ще.

Active Webcam

Active WebCam виявляє, контролює і записує відеофайли практично з будь-якого джерела відео, включаючи веб-камери USB, аналогові камери, підключені до платам відеозахоплення, відеопотоки FireWire, вихідні дані ТВ-карт і мережеві IP-камери. Софт може транслювати аудіо та відео в реальному часі на веб-браузер або іншу копію Active WebCam. При спрацьовуванні датчика руху можна включити сигнал, відправити сповіщення по електронній пошті, а також записати або транслювати відео. Підтримується непопулярна, але ще затребувана опція Dial-Up Connection. Утиліта дозволяє редагувати кліпи, додавати текст, управляти різними користувачами і входити в систему віддалено. При запуску програми потрібно вибрати: Створити нову камеру, Пошук камер, Відкрити всі канали відеозахвату, Відкрити бесіду, Створити веб-сторінку і Інструкція. Найпростіший спосіб налаштувати активну веб-камеру — це дозволити програмі автоматично виявляти ваші веб-камери та інші відеопристрої. Кожен канал відображається у вигляді ескізу на панелі попереднього перегляду.

Active Webcam

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector