Як повернути гроші за куплену гру в Steam

Відносно недавно на всесвітньо відомій майданчику з купівлі ліцензійних ігор і додатків з’явилася функція повернення грошових коштів за куплену гру. До цього користувачі часто купували гри, навіть толком не побачивши їх. Однак перед тим як повернути гроші за гру в Steam, необхідно зрозуміти, чи можете ви ще це зробити.

Повернення грошей за гру в Steam

За що можна повернути кошти

Здійснити повернення грошей можна за гру, за покупки, здійснені усередині неї (якщо вони були витрачені, то, на жаль, нічого зробити не вдасться), за неактивований подарунок, за незаймані набори, за ігрові доповнення. Якщо порушено щось вже з цих правил, то гроші зі Стіма не повертають.

Основні умови

Слід звернути особливу увагу на умови, при дотриманні яких ви зможете відновити ваші кошти.

 1. Здійснити повернення можна тільки в тому випадку, якщо проміжок між придбанням і вдень звернення в підтримку не склав більше 14 днів. Якщо ви хотіли отримати кошти назад, але в гру ви грали довше 2-х тижнів, то у вас нічого не вийде.
 2. Якщо після придбання ви грали більше двох годин, то гроші зі Стіма ви не повернете.
 3. За ігрове додаток гроші в Steam також можна повернути протягом двох тижнів. Якщо це саме той варіант, що ви хочете зробити, то треба знати, що якщо додаток зробило будь-яку операцію, то ніщо не допоможе у вирішенні вашої проблеми.

процес повернення

Нижче буде вказана покрокова інструкція по поверненню грошей:

 1. Увійдіть до свого облікового запису.
 2. Перейдіть у вкладку «Підтримка», яка знаходиться вгорі.«Підтримка» в Steam
 3. Виберіть пункт «Покупка».
 4. Вкажіть гру, за яку треба повернути фінанси.
 5. Натисніть на «Товар не виправдав очікування».«Товар не виправдав очікування»
 6. На завершення натисніть на «Запит на повернення коштів».«Запит на повернення коштів»

Після цього перед вами з’явиться різного роду інформація про дану покупку. В поле вказівки причини ви можете її вказати. Однак це необов’язковий крок. Рішення про повернення коштів надійде на електронну пошту.

на Ківі

На жаль, здійснити моментальний прямий переказ грошей на Qiwi не можна. Однак є кілька методів.

 1. Для цього методу у вас повинен бути один або знайомий чоловік, який найближчим часом хоче придбати гру. Ви повинні купити її за вашу ігрову валюту, дати користувачеві ключ. За це один повинен перерахувати гроші на ваш гаманець.
 2. Інший спосіб полягає в придбанні речей з відомих ігор. Далі, вам потрібно буде їх продавати на різний сайтах. Оплата буде проводитися на Ківі гаманець.

На банківську карту

Для початку знайдіть в своєму акаунті речі для продажу. Перейдіть на будь-який сайт, де здійснюються продажі. Авторизуйтесь через Стім. Виберіть речі для продажу. Зазвичай покупець знаходиться швидко. Після продажу ви можете вивести валюту на Ківі, а потім на картку. Це найвигідніший спосіб для переказу коштів на банківські картки.

продаж

Часто після покупки невподобаний відеоігри користувачі цікавляться, як продати гру в стім. Саме для таких людей присвячується даний текст. Для того щоб продати відеогру, ви повинні знайти ключ від неї. А потім треба здійснити його продаж. Можна виставити оголошення на різних сайтах. Головне — не слід сильно завищувати вартість.

Прочитавши статтю, ви дізналися, як повернути гроші за гру в стім і як продати її. Головне, знати всі правила і умови, щоб не опинитися в мінусі. Сподіваємося, що після прочитання статті у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то пишіть їх в коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні за лайк і репост статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector