Як поміняти обкладинку в Фейсбук: оформлення, вимоги до фото

Зміна зовнішнього вигляду сторінки в Facebook зазвичай робиться на самому початку її створення. Це перше, що привертає увагу відвідувача. Тому що коли паблік вже став популярний, зміна обкладинки може негативно вплинути на відвідуваність. Так що про те, як змінити обкладинку в Фейсбук потрібно думати заздалегідь; чим більше у вас передплатників, тим небажані зміна зовнішнього вигляду сторінки.

Ілюстрація на тему Як поміняти обкладинку в Фейсбук: оформлення, вимоги до фото

Зміна і оформлення обкладинки в Фейсбуці

Про тонкій настройці вигляду сторінки з точки зору залучення відвідувачів можна говорити багато. У цій статті ми розповімо просто про те, як технічно виконати цю операцію.

Інтерфейс соціальної мережі Facebook багато в чому заплутаний і незручний. Але творці все ж працюють над його зручністю і тепер ця операція стала значно простіше. Розповімо, як це робиться в браузері на комп’ютері.

  • Зайдіть на сайт Фейсбук і зареєструйтеся в своєму акаунті, ввівши логін і пароль.
  • На синій смузі вгорі сторінки клікніть мишкою по своєму аватару або по імені, якщо ще не встигли поставити на аватар картинку. Ви потрапите на свою персональну сторінку.
  • Трохи нижче логотипу Facebook і трохи вище вашої фотографії знайдіть маленьку іконку у вигляді фотоапарата. Якщо по ній клікнути, то з’явиться меню, де і зібрані інструменти управління обкладинкою.

Ілюстрація на тему Як поміняти обкладинку в Фейсбук: оформлення, вимоги до фото

  • Ви можете встановити в якості обкладинки будь-яку фотографію з тих, які вже завантажили на сторінку раніше. Для цього клікніть по пункту меню «Вибрати фото» і в альбомі знайдіть потрібну.
  • Можна встановити не вашу фотографію, а будь-яку картинку, яку Фейсбук вам пропонує сам. Щоб побачити ці пропозиції, клікніть курсором миші на опції «Вибрати оформлення».
  • Пункт «Створити колаж» служить для компонування групи з декількох фотографій в одну складову картинку.
  • І нарешті пункт «Завантажити фото» відкриває діалогове вікно, де потрібно вибрати картинку на вашому комп’ютері, щоб завантажити її на обкладинку.
  • Якщо обрана картинка великого розміру, то після завантаження ви зможете перемістити її мишкою для того, щоб вибрати найкращий фрагмент.
  • Останній крок — коли все буде готово, натисніть мишкою кнопку «Зберегти зміни» в нижній частині вікна з фото.

Ви можете заздалегідь завантажити на свою сторінку скільки завгодно картинок і міняти таким чином обкладинку хоч кожен день.

Вимоги до фотографій в Фейсбуці

Для обкладинки краще брати зображення з розміром по ширині 720 пікселів або більше. Якщо менше, то сайт запропонує вибрати іншу картинку. Формат файлу найкраще jpg або png.

Крім того потрібно пам’ятати, що для розміщення в соціальній мережі заборонені зображення, що містять сцени насильства, розпалюють якусь ворожнечу або містять нецензурні фрази.

Ілюстрація на тему Як поміняти обкладинку в Фейсбук: оформлення, вимоги до фото

Де завантажити гарні картинки на обкладинку

Оформлення корпоративних сторінок компаній — юридичних осіб повинно містити тільки легальні зображення. Щоб уникнути проблем з авторськими правами краще купити фотографію в фотобанку або завантажити на ресурсі, де пропонуються свідомо безкоштовні зображення (по вільної ліцензії Creative Common).

Для особистих ресурсів це вимога зазвичай не актуально, на такі порушення модератори дивляться крізь пальці.

Поради

Фото для оформлення повинно бути таким, що запам’ятовується і яскравим. Вибирайте ті з них, де великі деталі — дрібні можуть злитися в нечитаний фон. Звичайно, зображення повинно максимально відповідати тематиці вашої сторінки.

В іншому вибір зображення — тільки ваша особиста творчість.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector