Facebook smiles: стандартні, секретні, приховані смайли

Ілюстрація на тему Facebook smiles: стандартні, секретні, приховані смайли

Дуже часто користувачі інтернет-спільнот використовують смайлики. Завдяки їм бесіди стають більш цікавими, жвавими, різноманітними і виразними. Сьогодні ми поговоримо про те, які існують facebook smiles і як їх додавати.

Додавання і використання смайлів в Фейсбук

Для того, щоб передати співрозмовнику свій емоційний стан, стандартних радості і смутку часом буває недостатньо. Для різноманітності спілкування кумедними пиками користувач Фейсбук повинен знати правильні набори символів, які при введенні в вікно повідомлення перетворюються в смайли. Нижче на зображенні представлена ​​загальноприйнята використовувана в інтернеті комбінація значків.

Ілюстрація на тему Facebook smiles: стандартні, секретні, приховані смайли

Стандартні і секретні смайли в Фейсбук

Під стандартними маються на увазі мордочки, які з’являються при наборі певних символів. Останнє оновлення Фейсбук дозволяє відправляти смайлики без введення знаків. Досить просто вибрати із запропонованих той, який передає ваші емоції, клікнути по ньому і він відразу ж відобразиться в бесіді.

А ось за секретними доведеться «ходити» на інші сайти. Це не зовсім зручно, так як кожен раз, щоб додати пику, потрібно залишати свою сторінку в Facebook і переходити на інші майданчики. Але вихід є. Щоб секретні смайли з’явилися в Фейсбук, на свій браузер необхідно встановити спеціальні аддони.

Додаткові смайли в Фейсбук

Крім стандартного набору смайликів, розробники пропонують емотикони — різні стрілочки, значки, зірочки і т.д.

Додаткові смайли — це ще й величезні картинки. Додаються вони до тексту повідомлення наступним чином:

  • Нижче рядка введення тексту знаходиться маленька мордочка, після натискання на яку відкривається вікно з гігантськими малюнками.
  • Далі потрібно вибрати відповідне зображення і натиснути на нього.

Ілюстрація на тему Facebook smiles: стандартні, секретні, приховані смайли

У статусах і коментарях такі емотикони не працюють.

Способи отримати додаткові смайли Фейсбук

Як уже згадувалося вище, існують сайти, де можна взяти оригінальну картинку. Щоб не блукати по мережі в її пошуках, потрібно виконати наступну операцію:

  • Для використовуваного вами браузера (Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox) завантажується спеціальне розширення (Facebook Secret або Emoticons).
  • Оновлюється сторінка соцмережі.

Зараз вставляти «колобочкі» коментарів не виходить, але зате ними можна розбавити форум, чат або прикріпити до публікації.

Відмінність стікерів від емоджі

Деякі користувачі мережі вважають, що стікери і emoji це одне і теж. Це не так. Стікер — це картинка, яка передається у вигляді файлу або посилання. А емоджі — набір символів з Unicode symbols, що представляє собою код, який доступний для всіх платформ.

Тепер ви знаєте всі секрети нестандартного спілкування. Дивуйте друзів унікальними зображеннями і приємних вам розмов!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector