Як в Фейсбук поставити лайк не інший: лайкнути фото

«Лайки» — це давно вже не тільки собаки, а й специфічний атрибут інтерфейсу будь-якої соціальної мережі, включаючи Facebook. Що це таке — знає кожен, але не кожен в курсі, для чого вони взагалі потрібні. У цій статті буде докладно розказано, як в Фейсбук поставити лайк не друг, і буде дано загальний опис і практична користь цього атрибута соціальної мережі.

Ілюстрація на тему Як в Фейсбук поставити лайк не інший: лайкнути фото

Як поставити лайк

Звичайно, першочергово розповімо про те, як поставити цей самий лайк. До слова, дана операція виконується простіше простого і аналогічна з іншими соцмережами, на кшталт ВКонтакте або Однокласників.

 1. Увійдіть до свого облікового запису.
 2. Відкрийте пост, яким ви хочете поставити лайк. Зробити це можна відразу на новинній стрічці.
 3. У правій частині знайдіть і натисніть кнопку «Подобається».

Ось і весь алгоритм дій для виконання поставленого завдання. До речі, якщо ви наведете курсор на кнопку і залишите його там, з’явиться додаткове поле «Реакції».

Навіщо потрібна кнопка «подобається »

Де розташована кнопка «Подобається», ми розібралися, але для багатьох залишається загадкою, навіщо вона взагалі потрібна в соцмережі? Зараз поставити позначку «Подобається» простіше простого. Сподобалася публікація одного — натиснули кнопку, зацікавила запис в співтоваристві — повторили операцію. Одним словом, «лайк» — це інструмент для висловлення подяки автору якогось поста.

Одну практичну функцію кнопки «Подобається» ми розібрали, але є ж і ще. В цілому, можна виділити три додаткові функції:

 • підписка на співтовариство;
 • збір статистичних даних;
 • комерційна вигода.

Варто відзначити, що недосвідченому користувачу незрозуміло, як звичайний лайк може, наприклад, принести комерційну вигоду, але це так. Про всіх трьох пунктах розповімо далі по тексту.

Навіщо лайки в Фейсбуці

Щодня в рамках Facebook створюються сотні публічних сторінок. Їх призначення може бути всіляким: автор хоче просто розважити публіку або зайнятися просуванням свого бренду. Потрібно розуміти, що у всіх цих випадках лайки грають важливу роль.

Раніше було сказано про підписку на співтовариство, саме за допомогою кнопки «Подобається» і проводиться ця дія. Якщо вам сподобався якийсь паблік, просто натисніть по заповітної напису і всі публікації будуть з’являтися в стрічці вашого профілю.

Ілюстрація на тему Як в Фейсбук поставити лайк не інший: лайкнути фото

Тепер перейдемо до найцікавішого — до комерційної вигоди. Як її отримати? Все дуже просто. Припустимо, ваші пости збирають величезну кількість лайків та коментарів, тоді чекайте поки до вас звертаються рекламодавці з метою опублікувати рекламний матеріал у вас на сторінці, звичайно ж, не безкоштовно. І це лише один спосіб монетизації значків «Подобається».

Що таке Реакції в Фейсбуці

Не так давно сервіс Фейсбук додав «Реакції» — додаток до кнопки «Подобається». Їх суть досить проста: у користувача з’явилися додаткові варіанти оцінювання опублікованого матеріалу. Крім банального «Мені подобається», будь-яка людина може з мобільного пристрою або комп’ютера поставити одну з наступних позначок:

 • обурливо;
 • співчуваю;
 • Ух ти;
 • Ха-ха;
 • Класно.

Ілюстрація на тему Як в Фейсбук поставити лайк не інший: лайкнути фото

Кожна емоція супроводжується відповідним значком. Таким чином, будь то з телефону або ПК, будь-який бажаючий має можливість навіть висловити негативну емоцію з приводу поста в Фейсбуці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector